KO哸OWE WYNIKI INDYWIDUALNE
SZACHOWEJ LIGI SZKOLNEJ 2003/2004
z podzia貫m na szko造

Ch這pcy : gimnazja | szko造 podstawowe | szko造 鈔ednie
Dziewcz皻a : gimnazja | szko造 podstawowe | szko造 鈔ednie

3-4 kwietnia rozegrano VII(ostatni) rund Szachowej Ligi Szkolnej.

Rozdanie nagr鏚 indywidualnych za lig szkoln odb璠zie si w Akcesie 18.04.2004 oko這 1130 podczas memoria逝 Leokajtis闚.

Ch這pcy - gimnazja :

MSC Nazwisko, Imi    liga Szko豉          I   II III  IV  V   VI VII razem* 
 1 Jadanowski ㄆkasz     1 GIM 1 Ostr鏚a  7,5 8,0 9,0 8,5 0,0 7,5 9,0 42,0
 2 Baturo Tomasz         1 GIM 13 Olsztyn 7,0 7,5 7,5 7,5 7,0 7,5 7,5 37,5
 3 Opali雟ki Sebastian   1 GIM Samborowo  7,0 6,5 0,0 7,0 7,0 8,0 7,5 36,5
 4 Iwancio ㄆkasz        1 GIM 8 Olsztyn  6,5 7,0 6,0 6,5 6,0 6,0 6,5 32,5
 5 Chro ㄆkasz          1 GIM 14 Olsztyn 4,0 4,0 5,0 6,0 4,5 5,0 6,0 26,5
 6 Bielski Pawe         2 GIM 11 Olsztyn 4,0 5,5 5,5 5,5 5,5 4,0 4,5 26,5
 7 Wojtkowski Bartosz    1 GIM 6 Olsztyn  5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 6,0 26,0
 8 Wo幡iak ㄆkasz        2 GIM 6 Olsztyn  6,5 6,0 5,0 4,5 4,0 0,0 0,0 26,0
 9 Heinich Tomasz        2 GIM 6 Olsztyn  3,0 5,0 4,0 6,0 5,5 5,0 4,5 26,0
10 Bergolc Sylwester     2 GIM 1 Barczewo 4,5 5,0 6,0 5,0 4,5 4,0 5,0 25,5
11 Chro Piotr           2 GIM 14 Olsztyn 4,0 4,0 0,0 5,5 4,0 5,5 5,5 24,5
12 Bielski Daniel        2 GIM 12 Olsztyn 3,0 0,0 5,0 4,0 6,0 5,0 4,0 24,0
13 Prze郵akiewicz Daniel 2 GIM 2 Ostr鏚a  4,0 0,0 5,0 5,0 4,0 0,0 5,0 23,0
14 Kowalczyk ㄆkasz      2 GIM 11 Olsztyn 0,0 4,0 4,0 4,0 5,0 3,5 4,5 21,5
15 Jedrach Adrian        2 GIM 2 Ostr鏚a  3,0 0,0 4,0 3,5 3,0 4,0 4,5 19,0
16 Ra幡y ㄆkasz          2 GIM Dywity     4,5 4,5 0,0 5,0 0,0 0,0 4,0 18,0
17 W豉szynowicz Micha   2 GIM 4 Olsztyn  5,0 6,0 4,5 0,0 0,0 0,0 0,0 15,5
18 Pomianowski Micha    3 GIM 5 Olsztyn  3,0 2,0 0,0 3,5 3,0 3,0 2,0 14,5
19 Drewniak Jan          2 GIM Jonkowo    3,0 3,0 0,0 4,0 4,0 0,0 0,0 14,0
20 Stec ㄆkasz           1 GIM 8 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 5,0 6,0 0,0 0,0 11,0
21 Pokora Wojciech       3 GIM 11 Olsztyn 4,0 4,0 3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 11,0
22 Michno Andrzej        3 GIM 6 Olsztyn  1,5 1,5 0,0 2,5 1,5 1,5 2,5  9,5
23 Jedrzejewski Marek    2 GIM 4 Olsztyn  4,0 0,0 0,0 0,0 5,0 0,0 0,0  9,0
24 Obuchowicz Krzysztof  2 GIM Dywity     2,0 3,0 0,0 4,0 0,0 0,0 0,0  9,0
25 Przytomski Kamil      3 GIM 2 Ostr鏚a  3,0 3,5 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0  8,5
26 J璠rys ㄆkasz         2 GIM 4 Olsztyn  3,0 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  8,0
27 D帳kowski ㄆkasz      3 GIM 6 Olsztyn  0,5 1,0 1,0 2,0 1,5 2,0 0,0  7,5
28 Basiak Rados豉w       2 GIM 3 Olsztyn  0,0 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,0
29 Cecot J璠rzej         2 GIM 14 Olsztyn 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 4,0  4,0
30 Marchlewski ㄆkasz    2 GIM Samborowo  0,0 4,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  4,0
31 Bachan Albin          3 GIM 1 Barczewo 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 2,0 0,0  4,0
32 Pabich Benjamin       3 GIM Samborowo  3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  3,0
33 Paczy雟ki Micha      3 GIM 9 Olsztyn  2,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,5
34 Wasilewski Micha     3 GIM 11 Olsztyn 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0

Ch這pcy - szko造 podstawowe :

O ko鎍owej kolejno軼i (miejsca 1 i 2 ) zadecydowa mecz bara穎wy
Puczy這wski - Jadanowski P'10 1,0-1,0 , P'5 2,0-0,0

MSC Nazwisko, Imi    liga Szko豉          I   II III  IV  V   VI VII razem* 
 1 Puczy這wski Marcin    1 SP 7 Olsztyn   6,0 6,0 7,0 6,5 6,0 6,5 7,0 33,0
 2 Jadanowski Pawe      1 SP 4 Ostr鏚a   6,5 6,0 6,0 7,0 7,0 6,5 6,0 33,0
 3 Opali雟ki Patryk      1 SP Samborowo   6,5 6,0 6,5 6,0 7,0 6,0 6,0 32,0
 4 Abendrot Micha       1 SP Samborowo   5,5 5,0 6,5 6,5 6,0 6,5 6,0 31,5
 5 Baran Dawid           1 SP 32 Olsztyn  0,0 6,0 6,0 5,5 5,5 7,0 6,0 30,5
 6 Hrywna Igor           1 SP 29 Olsztyn  5,0 5,0 5,5 6,5 5,0 6,0 6,0 29,0
 7 Pietrusiewicz Kamil   2 SP 22 Olsztyn  4,0 4,0 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 23,0
 8 Gabru Mateusz        2 SP 29 Olsztyn  4,0 4,5 3,0 4,0 5,0 5,0 4,0 22,5
 9 Ma郵ewski Aleksander  2 SP 4 Ostr鏚a   0,0 0,0 4,0 4,0 4,0 4,5 4,5 21,0
10 Hrywna Oleg           2 SP 29 Olsztyn  4,0 4,0 4,0 4,0 0,0 5,0 4,0 21,0
11 Zajac Tomasz          2 SP 30 Olsztyn  4,0 0,0 4,0 3,5 4,0 5,0 4,0 21,0
12 Brzozowski Aleksander 1 SP 7 Olsztyn   0,0 3,5 0,0 6,0 0,0 5,0 6,0 20,5
13 Ra幡y Pawe           2 SP Dywity      4,5 3,0 0,0 4,5 4,0 0,0 4,0 20,0
14 Krawczy雟ki Rafa     2 SP 3 Olsztyn   4,0 3,5 0,0 3,0 0,0 5,0 4,0 19,5
15 Babski Jakub          2 SP Samborowo   4,0 3,0 3,0 4,0 4,0 3,0 3,5 18,5
16 Malczyk Piotr         2 SP 2 Olsztyn   2,0 3,5 4,0 3,0 0,0 4,0 0,0 16,5
17 Abendrot Sebastian    3 SP Samborowo   3,0 1,5 2,5 3,0 2,0 3,0 4,0 15,5
18 Pomianowski Rafa     3 SP 7 Olsztyn   2,0 3,0 2,0 2,0 3,0 3,0 3,5 14,5
19 Daliga Jakub          2 SP 10 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 0,0 4,0 5,0 5,0 14,0
20 Banaszek Krzysztof    2 SP 3 Ostr鏚a   0,0 0,0 0,0 0,0 5,0 4,0 5,0 14,0
21 Darewicz Pawe        3 SP 29 Olsztyn  3,0 2,5 2,5 3,0 2,0 3,0 2,0 14,0
22 砰czko Dawid          3 SP 29 Olsztyn  0,0 3,0 0,0 4,0 3,5 3,0 0,0 13,5
23 Rzepnicki Bartosz     3 SP 15 Olsztyn  2,0 0,0 3,0 3,0 2,0 2,5 0,0 12,5
24 Paczy雟ki Mateusz     3 SP 30 Olsztyn  4,0 3,5 0,0 0,0 0,0 3,5 0,0 11,0
25 Grzywna Kuba          3 Szk.Kat.Olsztyn3,0 4,0 4,0 0,0 0,0 0,0 0,0 11,0
26 Bosek Daniel          3 Szk.Kat.Olsztyn3,0 2,0 3,0 2,5 0,0 0,0 0,0 10,5
27 Rozumowicz Rafa      2 SP 3 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 0,0 3,0 2,0 5,0 10,0
28 Ma郵ewski Karol       3 SP 4 Ostr鏚a   0,0 0,0 0,0 2,0 3,0 2,0 3,0 10,0
29 Kowalewski Dawid      3 SP Samborowo   0,0 0,0 3,0 3,0 0,0 2,0 0,0  8,0
30 Wo幡icki Krzysztof    3 Szk.Kat.Olsztyn0,0 0,0 2,5 2,5 0,0 0,0 3,0  8,0
31 Giemza Jakub          3 SP 15 Olsztyn  2,0 0,0 0,0 2,0 2,5 0,0 0,0  6,5
   Licznerski Damian     3 SP Z這towo     3,5 3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  6,5
33 Malczyk Aleksander    3                1,5 1,0 1,0 1,5 0,0 1,0 0,0  6,0
   Augusiewicz Wojciech  3 Szk.Kat.Olsztyn0,0 0,0 3,0 3,0 0,0 0,0 0,0  6,0
35 Szyd這wski Aleksander 3 SP 7 Olsztyn   3,0 2,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,5
36 Ciunelis Ksawery      3 SP 1 Ostr鏚a   0,0 0,0 3,0 2,0 0,0 0,0 0,0  5,0
   Sztyc Adrian          3 SP 15 Olsztyn  3,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0  5,0
   Basiak Daniel         3 SP 29 Olsztyn  3,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,0
   Gutowski Igor         3 SP 3 Olsztyn   3,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,0
   Dr篹ek Pawe          3 Szk.Kat.Olsztyn2,0 3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,0
   Miko豉jewski Oliwer   3 SP 3 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 3,0 2,0  5,0
42 Wierci雟ki Piotr      3 Szk.Kat.Olsztyn3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,5  4,5
   Rybi雟ki Tomasz       2 SP 34 Olsztyn  0,0 4,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  4,0
   Renkowski Piotr       3 SP 3 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0 0,0  4,0
   Sabady Mi這sz         3 SP 15 Olsztyn  2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0 0,0  4,0
   Mierkowski Pawe      3 SP Dywity      2,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  4,0
   Borkowski J霩ef       3 SP Jonkowo     0,0 0,0 0,0 0,0 1,5 2,0 0,0  3,5
   Petryczenko Miko豉j   3 SP Nowe Kawkowo0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 3,0 0,0  3,0
   Nowak Adrian          3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 0,0 3,0 0,0 0,0  3,0
   G這wacki Piotr        3 SP 7 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 3,0 0,0 0,0 0,0  3,0
   Gamrat Daniel         3 SP 15 Olsztyn  0,5 0,0 0,0 2,5 0,0 0,0 0,0  3,0
   Gamrat Pawe          3 SP 15 Olsztyn  1,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0  3,0
   W御owski Krzysztof    3 SP 15 Olsztyn  0,0 3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  3,0
   Grzywna Micha        3 Szk.Kat.Olsztyn1,5 0,0 1,5 0,0 0,0 0,0 0,0  3,0
   Ejzenberg Emil        3 Szk.Kat.Olsztyn2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0  3,0
   Ciunelis Ignacy       3 SP 1 Ostr鏚a   0,0 0,0 1,0 1,5 0,0 0,0 0,0  2,5
   Spikert Bartosz       3 SP 15 Olsztyn  2,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,5
   Kiap郾ia Piotr        3 SP 7 Olsztyn   0,0 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 2,0  2,5
   Kisiel Mateusz        3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0 0,0  2,0
   Pi鏎kowski Krzysztof  3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0 0,0  2,0
   Kulbaszewski Marcin   3                0,0 0,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0  2,0
   J璠raszek Jakub       3 SP 15 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   Wi郾iewski Micha     3 SP 1 Ostr鏚a   0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   Pi徠kowski Pawe      3 SP 101 Olsztyn 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   Tkacz Benjamin        3 SP 29 Olsztyn  2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   Licznerski ㄆkasz     3 SP Z這towo     2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   Kr鏊 Bartosz          3 Szk.Kat.Olsztyn2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   K彗ol Micha          3 SP 7 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0  2,0
   Chwiedziewicz Daniel  3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 1,5 0,0 0,0 0,0  1,5
   Petrusewicz Tomasz    3 SP 4 Ostr鏚a   0,0 0,0 0,0 1,5 0,0 0,0 0,0  1,5
   Kr馧 Leszek           3 Szk.Kat.Olsztyn1,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,5
   Ciszewski Marcin      3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0  1,0
   Skarbek Sebastian     3 SP 15 Olsztyn  1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,0
   Micha這wski Mateusz   3 SP 15 Olsztyn  1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,0
   Kropacz Micha        3 SP 2 Olsztyn   1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,0
   Zawisza Kacper        3 SP 7 Olsztyn   0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,0
   W鏚kiewicz Andrzej    3 SP 7 Olsztyn   0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  0,5
   Sm馧kowski Dawid      3 SP 1 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  0,0

Ch這pcy - szko造 鈔ednie :

MSC Nazwisko, Imi    liga Szko豉          I   II III  IV  V   VI VII razem*
 1 Malczyk Jakub         1 ZSEiT Olsztyn  9,0 8,0 5,5 8,0 8,5 8,5 0,0 42,0
 2 Malczyk Rafa         1 LO I Olsztyn   7,5 8,5 7,0 8,0 7,5 8,5 7,5 40,0
 3 Czartoryski Pawe     1 LO I Olsztyn   5,5 7,5 7,5 7,5 7,0 7,5 6,0 37,0
 4 Malec Rados豉w        1 LO IV Olsztyn  7,0 7,5 7,5 6,5 7,0 7,0 7,0 36,0
 5 Czaus Piotr           1 LO V Olsztyn   6,5 0,0 7,0 0,0 7,5 6,5 7,5 35,0
 6 Or這wski Pawe        1 LO Biskupiec   5,0 7,0 6,0 7,0 6,0 6,5 6,5 33,0
 7 Harkowski Krzysztof   1 LO IX Olsztyn  7,0 6,5 6,0 0,0 5,5 6,5 0,0 31,5
 8 Durski Bartosz        1 LO V Olsztyn   0,0 0,0 6,0 6,0 6,0 6,0 7,0 31,0
 9 S這wi雟ki Adam        1 LO Biskupiec   5,0 6,0 5,0 5,0 4,0 6,0 6,0 28,0
10 Ploch Rafa           2 ZSEiT Olsztyn  3,5 0,0 4,5 5,0 6,0 6,0 5,0 26,5
11 Id嶔owski Adam        1 ZSEiT Olsztyn  4,5 4,5 4,5 4,0 5,5 6,0 0,0 25,0
12 Rydel Kamil           1 LO I Olsztyn   7,5 6,0 0,0 5,5 0,0 0,0 0,0 19,0
13 Szpendowski Kamil     1 LO III Olsztyn 5,5 5,5 0,0 6,0 0,0 0,0 0,0 17,0
14 Semczak ㄆkasz        2 ZSEiT Olsztyn  2,0 3,5 3,5 4,0 4,0 0,0 0,0 17,0
15 Bachan Roman          2 ZSEiT Olsztyn  0,0 0,0 3,0 0,0 4,0 4,0 5,0 16,0
16 Abendrot Amadeusz     1 ZSEiT Olsztyn  0,0 0,0 7,5 7,5 0,0 0,0 0,0 15,0
17 Topolewski Jaros豉w   3 ZSB Olsztyn    3,0 2,5 0,0 4,5 3,0 0,0 2,0 15,0
18 Baca Sebastian        2 LO V Olsztyn   5,5 0,0 0,0 5,0 0,0 0,0 4,0 14,5
19 Duda Daniel           2 LO IV Olsztyn  3,0 4,0 0,0 4,0 3,5 0,0 0,0 14,5
20 Duda Maciej           2 LO IV Olsztyn  4,5 5,0 0,0 4,0 0,0 0,0 0,0 13,5
21 Budny Krzysztof       3 LO VIII Olsztyn3,0 3,0 4,0 3,0 0,0 0,0 0,0 13,0
22 Zajkowski Krzysztof   3 ZSB Olsztyn    4,0 4,0 0,0 0,0 2,0 0,0 3,0 13,0
23 Januszewski Adrian    3 ZSB Olsztyn    0,0 2,0 2,0 3,0 3,5 2,0 0,0 12,5
24 Baranowski ㄆkasz     2 LZ Ostr鏚a     6,0 0,0 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 11,0
25 真chowski Wojciech    2 LO IX Olsztyn  0,0 5,5 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 10,5
26 Wo幡iak Tomasz        2 ZSEH Olsztyn   4,5 3,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  8,0
27 Wybranowski Marcin    1 LO II Olsztyn  5,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,5
28 Przestrzelski Micha  2 LO II Olsztyn  5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,0
   Grochal Pawe         2 ZSEiT Olsztyn  0,0 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  5,0
30 Piasecki Daniel       2 ZSB Olsztyn    0,0 0,0 3,5 0,0 0,0 0,0 0,0  3,5
31 Rak Przemys豉w        3 ZSB Olsztyn    0,0 0,0 0,0 3,0 0,0 0,0 0,0  3,0
   Kozakiewicz Adam      3 LO II Olsztyn  3,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  3,0
   Majewski Rafa        3 ZSEiT Olsztyn  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 3,0  3,0
34 Cymerman Marcin       3 LO II Olsztyn  2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   Ostrowski Adam        3 LO Mor庵       0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0  2,0
   安irydow Micha       3 ZSEiT Olsztyn  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0  2,0
37 Konsta鎍zak Maciej    3 LO II Olsztyn  1,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,5

Dziewcz皻a - gimnazja :

MSC Nazwisko, Imi    liga Szko豉          I   II III  IV  V   VI VII razem* 
 1 Oszmian Natalia       1 GIM Samborowo  6,0 6,0 6,5 7,5 7,5 6,5 6,0 34,0
 2 Jadanowska Beata      1 GIM 1 Ostr鏚a  7,0 6,0 6,5 6,5 0,0 6,5 0,0 32,5
 3 Kosakowska Natalia    2 GIM 1 Mor庵    5,0 6,0 7,0 0,0 6,0 0,0 5,0 29,0
 4 Malczyk Barbara       2 GIM 2 Olsztyn  5,5 6,0 5,5 6,0 5,0 0,0 0,0 28,0
 5 Jankiewicz Lucyna     3 GIM 2 Ostr鏚a  2,0 1,5 2,0 3,0 1,0 4,0 3,0 14,0
 6 Abendrot Martyna      3 GIM Samborowo  0,0 0,0 0,0 3,0 3,0 3,5 3,0 12,5

Dziewcz皻a - szko造 podstawowe :

MSC Nazwisko, Imi    liga Szko豉          I   II III  IV  V   VI VII razem*
 1 Tarach Dorota         1 SSP 4 I豉wa    6,0 5,5 5,5 5,5 7,0 5,0 7,0 31,0
 2 Kulesza Magdalena     3 SP Samborowo   3,0 4,0 3,0 3,5 5,0 4,0 3,0 19,5
 3 Kulesza Jolanta       3 SP Samborowo   2,0 2,0 3,5 4,0 3,0 3,5 3,0 17,0
 4 Heinich Marta         3 SP 29 Olsztyn  0,0 1,5 1,5 1,0 2,0 0,0 3,0  9,0
 5 Heinich Ma貪orzata    3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,5 0,0 1,0 2,0 1,0 1,5  6,0
 6 Kulgajuk Wioleta      3 SP 7 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 1,5 1,5 0,0 1,5  4,5
 7 Goc這wska Anna        3 Szk.Kat.Olsztyn0,0 1,5 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0  3,5
 8 Dudek Ma貪orzata      3 SP Z這towo     1,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,5
   Buczkowska Aneta      3 SP Z這towo     1,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,5
10 Kiap郾ia Iwona        3 SP 7 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0  1,0
11 Siudzi雟ka Joanna     3 SP 2 Olsztyn   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  0,0
  Deptu豉 Marta          3 SP 29 Olsztyn  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  0,0

Dziewcz皻a - szko造 鈔ednie :

MSC Nazwisko, Imi    liga Szko豉          I   II III  IV  V   VI VII razem* 
 1 Staszewska Anna       1 LO IV Olsztyn  8,5 7,0 0,0 8,0 7,0 7,0 7,5 38,0
 2 Koterma雟ka Anna      1 LO I Olsztyn   7,0 7,5 7,5 6,5 8,0 7,5 7,0 37,5
 3 Szymanowska Lena      1 LO Ostr鏚a     6,5 7,0 7,5 6,5 8,0 7,0 0,0 36,0
 4 Jankowska Monika      1 LO Biskupiec   5,5 6,0 6,0 5,0 0,0 5,0 5,5 28,0
 5 Skrajnowska Zdzis豉wa 2 LO Biskupiec   6,0 5,0 5,0 6,0 5,0 5,0 5,0 27,0
 6 Gawro雟ka Ewa         2 LO IV Olsztyn  0,0 6,0 0,0 5,0 5,0 3,0 4,0 23,0
 7 Opali雟ka Magdalena   1 LO Ostr鏚a     0,0 0,0 6,0 7,0 6,5 0,0 0,0 19,5
 8 Licznerska Dorota     1 ZS I豉wa       0,0 7,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  7,5
 9 Lewicka Monika        3 ZSEiT Olsztyn  2,0 0,0 3,0 0,0 0,0 0,0 0,0  1,5
11 Manui陶o Anna         3 LO Mor庵       0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0  0,0

* z odrzuceniem dw鏂h najs豉bszych wynik闚

Ch這pcy : gimnazja | szko造 podstawowe | szko造 鈔ednie
Dziewcz皻a : gimnazja | szko造 podstawowe | szko造 鈔ednie

| pocz徠ek |