I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH P'30
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKO
wyniki

W dniach 22-23.05.2004 w Klubie "Garnizonowym" w Giżycku odbył się
I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH (P'30) O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKO


Miejsce NAZWISKO, Imię         FEDER grupa  Fide PZSz tytył Klub                        Wynik M-Buch Buch Zw Prog.

  1   BOBRAS, Piotr            POL          2435      im    MCKIS JAWORZNO                7.0  43.5  55.0  5 37.0
  2   SPISAK, Czesław          POL          2335      fm    PASJONAT DANKOWICE            7.0  42.5  53.5  6 38.0
  3   SZYMCZAK, Zbigniew       POL          2283      im    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA          6.5  42.0  53.0  4 36.5
  4   GORIN, Leonid            RUS          2443      im    KALININGRAD                   6.5  41.5  52.0  6 31.5
  5   EJSMONT, Krzysztof       POL   jun    2267            STOCZEK 45 BIAŁYSTOKI         6.5  41.0  53.0  5 36.0
  6   LUKINOV, Petr            RUS          2355            KALININGRAD                   6.5  41.0  52.0  5 37.0
  7   MIŚTA, Aleksander        POL          2517      gm    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA          6.5  41.0  52.0  5 36.0
  8   ALIJEV, Boris            POL          2145            MUKS GAMBIT AUGUSTÓW          6.5  38.0  49.0  5 34.0
  9   SHKAPENKO, Pavel         RUS          2363      im    KALININGRAD                   6.0  42.0  54.0  3 34.5
 10   WARAKOMSKI, Tomasz       POL   jun    2271            JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         6.0  40.5  51.0  5 34.0
 11   JADANOWSKI, Łukasz       POL   jun         2000       OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA          6.0  37.5  46.5  5 28.5
 12   IODO, Anna               RUS   jun    2135      wfm   KALININGRAD                   6.0  35.5  46.0  4 29.0
 13   KLIMASZEWSKI, Dariusz    POL   jun    2159            CZARNI OLECKO                 6.0  35.5  45.0  4 29.5
 14   SKINDZIER, Saturnin      POL          2247            SMOL-BUD GIŻYCKO              6.0  34.0  44.0  5 28.5
 15   MAZEK, Marek             POL          2066            BTSZACH BIALYSTOK             6.0  33.0  43.5  5 29.0
 16   JÓŹWIK, Rafał            POL          2197            ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN              5.5  40.5  51.0  4 32.0
 17   GIZATULLIN, Dmitry       RUS   jun    2115            KALININGRAD                   5.5  37.0  46.5  5 31.5
 18   BUDREWICZ, Krzysztof     POL   jun    2147            HETMAN PIONIER KĘTRZYN        5.5  36.5  46.5  4 31.0
 19   PLICHTA, Andrzej         POL          2073            MĄGOVIA MRĄGOWO               5.5  35.5  45.0  4 29.0
 20   PRZEŹDZIECKA, Marta      POL          2045            JAĆWIEŻ SUWAŁKI               5.5  35.0  44.5  5 29.5
 21   WALCZAK, Rafał           POL   jun         1800       MUKS GAMBIT AUGUSTÓW          5.5  35.0  43.5  5 23.5
 22   LESIŃSKI, Zdzisław       POL               2000       MRONGOVIA MRĄGOWO             5.5  33.0  43.0  5 26.5
 23   WILCZYŃSKA, Małgorzata   POL   jun    1963            JAĆWIEŻ SUWAŁKI               5.5  32.0  41.0  5 26.5
 24   PLICHTA, Grzegorz        POL               1800       MĄGOVIA MRĄGOWO               5.5  29.5  37.5  5 22.5
 25   PRZEŹDZIECKA, Ewa        POL   jun    2008            MIEDŹ LEGNICA                 5.0  39.5  50.5  4 28.5
 26   PIKTEL, Marta            POL               1900       CZARNI OLECKO                 5.0  36.5  45.5  4 27.5
 27   SHILOV, Sergej           UKR          2275      fm    UKRAINA                       5.0  36.0  46.5  5 29.0
 28   KOZAK, Magdalena         POL   jun    2063            JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         5.0  35.5  46.0  4 25.5
 29   BATURO, Tomasz           POL   jun    2045            UKSZ 30 OLSZTYN               5.0  35.0  44.5  5 28.0
 30   KRZYWINA, Tomasz         POL               1801       MRĄGOWO                       5.0  35.0  42.0  4 25.5
 31   ZIENKIEWICZ, Marek       POL   jun         1800       DEBIUT GCK GIŻYCKO            5.0  33.0  42.5  5 23.0
 32   PLICHTA, Adam            POL   jun         1800       MĄGOVIA MRĄGOWO               5.0  33.0  40.0  4 25.0
 33   KRZYWINA, Michal         POL          2036            MRĄGOWO                       5.0  32.5  42.0  5 23.0
 34   GÓRALSKI, Łukasz         POL               1800       SPARTAKUS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 5.0  31.0  38.0  5 21.0
 35   CIEŚLUKOWSKA, Katarzyna  POL   jun         1900       CZARNI OLECKO                 4.5  37.5  45.0  4 29.0
 36   BOBRAS, Jan              POL          1949            BTSZ BIAŁYSTOK                4.5  32.0  41.0  4 23.5
 37   SAWICKI, Mateusz         POL   jun         2000       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         4.5  31.0  38.5  4 21.0
 38   SAPIERZYŃSKI, Tadeusz    POL               2000       HETMAN PIONIER KĘTRZYN        4.5  30.0  38.5  4 23.5
 39   RŻECKI, Andrzej          POL               1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         4.5  29.0  37.5  4 21.5
 40   FIEDOROWICZ, Andrzej     POL               1800       SMOL-BUD GIŻYCKO              4.5  25.5  35.0  4 20.0
 41   ALEKSANDROWICZ, Zbigniew POL               1800       HETMAN PIONIER KĘTRZYN        4.0  34.5  44.5  4 23.0
 42   SOWUL, Bartosz           POL   jun         1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         4.0  33.0  41.5  4 22.0
 43   KACZMAREK, Arkadiusz     POL   jun         1800       HETMAN PIONIER KĘTRZYN        4.0  32.5  42.0  3 23.0
 44   BANAŚ, Józef             POL               1600       SMOL-BUD GIŻYCKO              4.0  31.5  41.0  4 21.0
 45   KOZIOŁ, Stanisław        POL               1800       SPARTAKUS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 4.0  31.5  40.5  4 19.0
 46   RYSZKIEWICZ, Adam        POL   jun         2000       JAĆWIEŻ SUWAŁKI               4.0  31.0  40.0  4 23.0
 47   GRABOWSKI, Adam          POL   jun         1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         4.0  30.0  39.0  4 19.0
 48   MROCZKOWSKA, Danuta      POL               1400       SMOL-BUD GIZYCKO              4.0  29.0  37.5  4 20.0
 49   SKORUPSKI, Szymon        POL   jun         1800       SMOL-BUD GIŻYCKO              4.0  28.5  36.5  4 18.0
 50   PIETRUSZEWSKI, Marcin    POL   jun         1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         4.0  28.0  36.0  2 17.5
 51   SIEŃCZUK, Marcin         POL   jun         1600       DEBIUT GCK GIŻYCKO            4.0  27.0  35.0  4 18.0
 52   PAŁDYNA, Leszek          POL               1400       ZACISZE WYDMINY               4.0  26.5  35.0  2 15.5
 53   RACZYŃSKI, Miłosz        POL   jun         1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         4.0  25.5  34.0  4 17.0
 54   RŻECKI, Zygmunt          POL               1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         3.5  30.0  38.5  3 20.0
 55   SAWICKI, Bartosz         POL   jun         1800       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         3.5  28.0  36.0  3 17.5
 56   ROMAN, Marek             POL               2000       SMOL-BUD GIŻYCKO              3.5  27.5  36.0  3 19.0
 57   BARAN, Dawid             POL   jun         1800       UKSZ 30 OLSZTYN               3.5  26.5  35.0  3 13.0
 58   CHAŁUPA, Bogdan          POL               1600       SMOL-BUD GIŻYCKO              3.5  26.5  33.5  3 13.5
 59   GRABEK, Andrzej          POL               2000       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         3.5  26.0  34.0  2 11.0
 60   WIŚNIEWSKI, Paweł        POL   jun         1800       DEBIUT GCK GIŻYCKO            3.5  25.0  32.0  3 15.5
 61   WÓJTOWICZ, Dawid         POL   jun         1400       ZACISZE WYDMINY               3.5  25.0  30.5  2 12.0
 62   GAŁASZEWSKI, Patryk      POL   jun         1600       JUVENA HAŃCZA SUWAŁKI         3.0  29.5  35.5  2 16.5
 63   KORECKI, Krzysztof       POL               1000       GIŻYCKO                       3.0  29.0  36.5  2 15.0
 64   KORECKI, Piotr           POL   jun         1400       DEBIUT GCK GIŻYCKO            3.0  27.5  35.5  2 15.5
 65   ZABORNY, Marcin          POL   jun         1000       DEBIUT GCK GIZYCKO            3.0  23.5  29.5  2 14.0
 66   LANGNER, Paweł           POL   jun         1400       DEBIUT GCK GIŻYCKO            3.0  23.5  29.5  2  9.0
 67   ROGOW, Nikolaj           RUS   jun         1400       KALININGRAD                   3.0  23.5  29.0  3 11.0
 68   OLEJNIK, Paula           POL   jun         1250       ZACISZE WYDMINY               3.0  20.5  25.5  2  9.0
 69   OLEJNIK, Patryk          POL   jun         1400       ZACISZE WYDMINY               2.5  26.0  34.0  2 11.5
 70   PAŁDYNA, Natalia         POL   jun         1250       ZACISZE WYDMINY               2.5  25.0  33.0  1 11.0
 71   OLEJNIK, Kasjan          POL   jun         1600       ZACISZE WYDMINY               2.5  24.0  30.5  2 13.5
 72   LANGNER, Katarzyna       POL   jun         1100       DEBIUT GCK GIŻYCKO            2.0  22.5  27.5  1  8.0
 73   SZLĘZAK, Kacper          POL   jun         1000       ZACISZE WYDMINY               1.0  25.5  32.0  0  8.0
 
 
 

Tabela - Cross


Nr  NAZWISKO, Imię           Feder Fide   1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  MIŚTA, Aleksander        POL   2517 37:1 20:1  8:1  6:0 18:1 14:1 10:=  7:=  3:=
2.  GORIN, Leonid            RUS   2443 38:1 19:1  9:0  3:0 40:1 23:1 16:1 10:1  6:=
3.  BOBRAS, Piotr            POL   2435 39:1 24:1 10:=  2:1  4:=  6:1  7:=  5:1  1:=
4.  SHKAPENKO, Pavel         RUS   2363 40:1 21:1 11:1  7:=  3:= 15:=  5:= 12:=  9:=
5.  LUKINOV, Petr            RUS   2355 41:1 26:1 12:1  9:1  6:= 10:=  4:=  3:0 14:1
6.  SPISAK, Czesław          POL   2335 42:1 23:1 15:1  1:1  5:=  3:0 17:1  9:1  2:=
7.  SZYMCZAK, Zbigniew       POL   2283 43:1 28:1 18:1  4:=  9:= 22:1  3:=  1:= 15:=
8.  SHILOV, Sergej           UKR   2275 44:1 25:1  1:0 24:0 41:1 31:1 21:1 15:0 28:0
9.  WARAKOMSKI, Tomasz       POL   2271 45:1 30:1  2:1  5:0  7:= 24:1 34:1  6:0  4:=
10. EJSMONT, Krzysztof       POL   2267 46:1 29:1  3:= 35:1 17:1  5:=  1:=  2:0 12:1
11. SKINDZIER, Saturnin      POL   2247 47:1 32:1  4:0 28:0 43:1 36:= 35:= 31:1 22:1
12. JÓŹWIK, Rafał            POL   2197 48:1 31:1  5:0 25:1 19:= 29:1 15:=  4:= 10:0
13. KLIMASZEWSKI, Dariusz    POL   2159 49:1 34:= 16:= 36:1 22:0 28:= 32:1 24:= 20:1
14. BUDREWICZ, Krzysztof     POL   2147 50:1 33:= 17:= 40:1 21:1  1:0 22:= 34:1  5:0
15. ALIJEV, Boris            POL   2145 51:1 36:1  6:0 37:1 28:1  4:= 12:=  8:1  7:=
16. IODO, Anna               RUS   2135 52:1 35:= 13:= 42:= 24:= 25:1  2:0 36:1 21:1
17. GIZATULLIN, Dmitry       RUS   2115 53:1 73:1 14:= 34:1 10:0 35:1  6:0 22:0 32:1
18. PLICHTA, Andrzej         POL   2073 54:1 58:1  7:0 52:1  1:0 46:= 28:= 35:1 25:=
19. MAZEK, Marek             POL   2066 55:1  2:0 43:1 63:1 12:= 34:0 36:= 37:1 24:1
20. KOZAK, Magdalena         POL   2063 56:1  1:0 35:0 51:1 45:= 39:1 53:1 46:= 13:0
21. BATURO, Tomasz           POL   2045 57:1  4:0 45:1 55:1 14:0 37:1  8:0 42:1 16:0
22. PRZEŹDZIECKA, Marta      POL   2045 58:0 63:1 47:1 56:1 13:1  7:0 14:= 17:1 11:0
23. KRZYWINA, Michal         POL   2036 59:1  6:0 49:0 53:1 55:1  2:0 42:0 47:1 52:1
24. PRZEŹDZIECKA, Ewa        POL   2008 60:1  3:0 46:1  8:1 16:=  9:0 29:1 13:= 19:0
25. WILCZYŃSKA, Małgorzata   POL   1963 61:1  8:0 51:1 12:0 63:1 16:0 43:1 52:1 18:=
26. BOBRAS, Jan              POL   1949 62:1  5:0 48:= 33:1 35:0 50:1 46:0 45:0 60:1
27. GRABEK, Andrzej          POL        63:0 53:0 61:0 66:1 60:0 65:= 57:0   :1 59:1
28. JADANOWSKI, Łukasz       POL        64:1  7:0 50:1 11:1 15:0 13:= 18:= 55:1  8:1
29. LESIŃSKI, Zdzisław       POL        65:1 10:0 53:= 49:1 42:1 12:0 24:0 33:1 34:1
30. ROMAN, Marek             POL        66:1  9:0 52:0 54:1 46:0 42:= 49:0 64:1 48:0
31. RYSZKIEWICZ, Adam        POL        67:1 12:0 63:0 57:1 49:1  8:0 51:1 11:0 45:0
32. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz    POL        68:1 11:0 56:0 58:1 50:= 48:1 13:0 49:1 17:0
33. SAWICKI, Mateusz         POL        69:1 14:= 34:0 26:0 53:0 57:1 56:1 29:0 49:1
34. CIEŚLUKOWSKA, Katarzyna  POL        70:1 13:= 33:1 17:0 48:1 19:1  9:0 14:0 29:0
35. PIKTEL, Marta            POL        71:1 16:= 20:1 10:0 26:1 17:0 11:= 18:0 42:1
36. KRZYWINA, Tomasz         POL        72:1 15:0 58:1 13:0 52:1 11:= 19:= 16:0 41:1
37. ALEKSANDROWICZ, Zbigniew POL         1:0 54:1 60:1 15:0 56:1 21:0 44:1 19:0 40:0
38. BARAN, Dawid             POL         2:0 55:0 65:0 44:= 69:1 61:0 73:1 57:1 39:0
39. FIEDOROWICZ, Andrzej     POL         3:0 56:0 64:1 59:1 71:1 20:0 52:0 44:= 38:1
40. GÓRALSKI, Łukasz         POL         4:0 57:1 72:1 14:0  2:0 55:0 67:1 51:1 37:1
41. GRABOWSKI, Adam          POL         5:0 60:0 66:1 65:1  8:0 59:1 55:0 63:1 36:0
42. KACZMAREK, Arkadiusz     POL         6:0 59:1 73:1 16:= 29:0 30:= 23:1 21:0 35:0
43. KOZIOŁ, Stanisław        POL         7:0 62:1 19:0 60:1 11:0 54:1 25:0 56:0 71:1
44. PIETRUSZEWSKI, Marcin    POL         8:0 61:= 55:0 38:= 67:1 60:1 37:0 39:= 65:=
45. PLICHTA, Grzegorz        POL         9:0 64:1 21:0 69:1 20:= 53:0 61:1 26:1 31:1
46. PLICHTA, Adam            POL        10:0 65:1 24:0 72:1 30:1 18:= 26:1 20:= 53:0
47. RACZYŃSKI, Miłosz        POL        11:0 66:1 22:0 71:0 64:1 56:0 58:1 23:0 62:1
48. RŻECKI, Andrzej          POL        12:0 67:1 26:= 61:1 34:0 32:0 50:1 53:0 30:1
49. RŻECKI, Zygmunt          POL        13:0 68:1 23:1 29:0 31:0 58:= 30:1 32:0 33:0
50. SAWICKI, Bartosz         POL        14:0 69:1 28:0 73:1 32:= 26:0 48:0 60:0 64:1
51. SKORUPSKI, Szymon        POL        15:0 70:1 25:0 20:0 61:1 71:1 31:0 40:0 54:1
52. SOWUL, Bartosz           POL        16:0 71:1 30:1 18:0 36:0 63:1 39:1 25:0 23:0
53. WALCZAK, Rafał           POL        17:0 27:1 29:= 23:0 33:1 45:1 20:0 48:1 46:1
54. WIŚNIEWSKI, Paweł        POL        18:0 37:0 67:1 30:0 70:1 43:0 65:= 59:1 51:0
55. ZIENKIEWICZ, Marek       POL        19:0 38:1 44:1 21:0 23:0 40:1 41:1 28:0 56:1
56. BANAŚ, Józef             POL        20:0 39:1 32:1 22:0 37:0 47:1 33:0 43:1 55:0
57. CHAŁUPA, Bogdan          POL        21:0 40:0 68:1 31:0 65:= 33:0 27:1 38:0 69:1
58. GAŁASZEWSKI, Patryk      POL        22:1 18:0 36:0 32:0 72:1 49:= 47:0 65:0 61:=
59. OLEJNIK, Kasjan          POL        23:0 42:0 70:1 39:0 73:1 41:0 64:= 54:0 27:0
60. SIEŃCZUK, Marcin         POL        24:0 41:1 37:0 43:0 27:1 44:0 66:1 50:1 26:0
61. KORECKI, Piotr           POL        25:0 44:= 27:1 48:0 51:0 38:1 45:0 62:0 58:=
62. LANGNER, Paweł           POL        26:0 43:0 69:0 67:0 66:0   :1 70:1 61:1 47:0
63. MROCZKOWSKA, Danuta      POL        27:1 22:0 31:1 19:0 25:0 52:0 71:1 41:0 66:1
64. OLEJNIK, Patryk          POL        28:0 45:0 39:0 68:1 47:0 69:1 59:= 30:0 50:0
65. PAŁDYNA, Leszek          POL        29:0 46:0 38:1 41:0 57:= 27:= 54:= 58:1 44:=
66. ROGOW, Nikolaj           RUS        30:0 47:0 41:0 27:0 62:1 70:1 60:0 73:1 63:0
67. WÓJTOWICZ, Dawid         POL        31:0 48:0 54:0 62:1 44:0 72:1 40:0 69:=   :1
68. OLEJNIK, Paula           POL        32:0 49:0 57:0 64:0   :1 73:0 72:1 71:0 70:1
69. PAŁDYNA, Natalia         POL        33:0 50:0 62:1 45:0 38:0 64:0   :1 67:= 57:0
70. LANGNER, Katarzyna       POL        34:0 51:0 59:0   :1 54:0 66:0 62:0 72:1 68:0
71. KORECKI, Krzysztof       POL        35:0 52:0   :1 47:1 39:0 51:0 63:0 68:1 43:0
72. SZLĘZAK, Kacper          POL        36:0   :1 40:0 46:0 58:0 67:0 68:0 70:0 73:0
73. ZABORNY, Marcin          POL          :1 17:0 42:0 50:0 59:0 68:1 38:0 66:0 72:1