Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

2 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 2 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Czaus, Piotr (128)         LO V Olsztyn   6       20.0  29.0 23.50
2  Baturo, Tomasz (2)         GIM 13 Olsztyn 6       20.0  27.5 23.50
3  Malczyk, Jakub (1)         ZSEiT Olsztyn  6       19.5  26.0 21.00
4  Opaliński, Patryk (5)      GIM Samborowo  4.5     18.5  25.0 11.75
5  Puczylowski, Marcin (136)  GIM 2 Olsztyn  4       19.5  28.0 10.50
6  Opalińska, Magdalena (124) LO Ostróda     4       16.0  24.5  9.00
7  Opaliński, Sebastian (103) LO Ostróda     4       15.0  19.0 10.25
8  Iwancio, £ukasz (3)        LO I Olsztyn   3.5     20.0  29.0 11.75
9  Oszmian, Natalia (114)     LO Ostróda     3.5     17.5  26.0 12.25
10 Malczyk, Barbara (9)       LO VI Olsztyn  3.5     15.5  23.0  6.75
11 Górlik, Dariusz (11)       LO Orneta      3       21.5  30.5 11.75
12 Tarach, Dorota (4)         GIM 2 I?awa    3       18.0  24.5  8.00
13 Hekman, Dominik (15)       SP 3 Biskupiec 3       16.5  22.5  8.50
14 Abendrot, Micha³ (8)       GIM Samborowo  3       16.5  22.0  5.50
15 Baran, Dawid (6)           SP 34 Olsztyn  3       15.0  21.5  3.00

16 Bielski, Daniel (12)       ZSEiT Olsztyn  2       14.5  21.0  1.00
17 Malczyk, Piotr (14)        SP 2 Olsztyn   1       17.5  25.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Czaus, Piotr               6    10:W  8:W  3:W  2:L 11:W  4:W 12:W
2  Baturo, Tomasz       CG    6    16:W 15:W  6:W  1:W  4:W  3:L  5:W
3  Malczyk, Jakub       CS    6    17:W 11:W  1:L  5:W  9:W  2:W  8:W
4  Opaliński, Patryk    CG    4.5   9:D 17:W 12:W 13:W  2:L  1:L 11:W
5  Puczylowski, Marcin        4    11:L  0:W 15:W  3:L  8:W  6:W  2:L
6  Opalińska, Magdalena       4    14:W 12:W  2:L 11:L 13:W  5:L  0:W
7  Opaliński, Sebastian       4    12:L 14:W 11:D  8:L 17:W  9:D 13:W
8  Iwancio, £ukasz      CS    3.5  13:W  1:L  9:D  7:W  5:L 12:W  3:L
9  Oszmian, Natalia           3.5   4:D 10:D  8:D 15:W  3:L  7:D 14:D
10 Malczyk, Barbara     DS    3.5   1:L  9:D 13:L 14:D  0:W 11:D 16:W
11 Górlik, Dariusz      CS    3     5:W  3:L  7:D  6:W  1:L 10:D  4:L
12 Tarach, Dorota       DG    3     7:W  6:L  4:L 17:W 14:W  8:L  1:L
13 Hekman, Dominik      CP    3     8:L 16:W 10:W  4:L  6:L 15:W  7:L
14 Abendrot, Micha³     CG    3     6:L  7:L 16:W 10:D 12:L  0:W  9:D
15 Baran, Dawid         CP    3     0:W  2:L  5:L  9:L 16:W 13:L 17:W
16 Bielski, Daniel      CS    2     2:L 13:L 14:L  0:W 15:L 17:W 10:L
17 Malczyk, Piotr       CP    1     3:L  4:L  0:W 12:L  7:L 16:L 15:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra