Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

2 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do trzeciej ligi awansuje 10 pierwszych zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                    Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Przestrzelski, Michał (116) LO II Olsztyn  6       16.5  22.0 19.00
2  Połom, Tomasz (85)          LO VI Olsztyn  5.5     20.5  29.0 21.25
3  Bachan, Albin (120)         ZSEk Olsztyn   5.5     18.0  25.5 19.25
4  Różewicz, Maciej (50)       GIM 8 Olsztyn  5       21.5  29.5 19.25
5  Zwonaruk, Piotr (61)        GIM 2 Ostróda  5       21.0  30.0 20.00
6  Gnatowski, Kamil (53)       SP 30 Olsztyn  5       20.5  26.5 17.75
7  Bohdziewicz, Piotr (68)     LO Biskupiec   5       20.0  26.5 17.00
8  Sajkowska, Magdalena (94)   GIM 2 Ostróda  5       19.5  27.0 15.50
9  Merchel, Damian (90)        SP 30 Olsztyn  5       18.0  26.0 18.00
10 Łaguna, Grzegorz (117)      LO II Olsztyn  4.5     19.5  27.5 16.75

11 Górecki, Maciej (67)        SP 30 Olsztyn  4.5     17.5  25.5 13.25
12 Połom, Patryk (86)          SP 25 Olsztyn  4.5     14.0  19.5 11.25
13 Ejzenberg, Emil (70)        KSP Olsztyn    4       24.0  33.5 17.50
14 Gryszko, Przemysław (69)    SP Samborowo   4       21.5  29.0 13.00
15 Romanowska, Katarzyna (74)  SP 3 Działdowo 4       21.5  28.5 13.50
16 Zalewski, Damian (82)       ZSEiT Olsztyn  4       20.5  26.5 13.50
17 Najmoła, Wiktor (92)        SP 7 Olsztyn   4       18.0  25.0 12.50
18 Januszewski, Adrian (97)    ZSB Olsztyn    4       14.5  20.0  9.00
19 Szarski, Wojciech (119)     LO II Olsztyn  4       14.0  18.5  9.00
20 Jankiewicz, Lucyna (52)     GIM 2 Ostróda  3.5     21.0  29.0 12.25
21 Wojtunik, Maciej (71)       SP 25 Olsztyn  3.5     18.0  25.0  9.25
22 Kowalczyk, Żaneta (66)      SP 30 Olsztyn  3.5     17.0  23.5  9.25
23 Smukowski, Dawid (75)       GIM 12 Olsztyn 3.5     16.0  21.5  8.25
24 Borkowska, Emilia (65)      SP 3 Działdowo 3       20.0  27.5  9.00
25 Sławiński, Michał (64)      SP Dywity      3       19.0  26.0  9.50
26 Modzelewski, Patryk (62)    GIM 2 Ostróda  3       18.5  26.0  7.00
27 Piotrowski, Kasper (73)     SP Dywity      3       18.5  25.0  7.00
28 Błażejczyk, Rafał (84)      KSP Olsztyn    3       16.5  22.0  6.00
29 Bulkowski, Martin (78)      SP 3 Olsztyn   3       15.5  22.5  7.00
30 Hamera, Paweł (98)          ZSEiT Olsztyn  3       14.5  19.5  7.50
31 Kiap¶nia, Piotr (109)       SP 7 Olsztyn   3       13.5  18.0  3.50
32 Gniazdowski, Konrad (72)    SP 3 Olsztyn   2.5     20.5  29.0  9.25
33 Zielińska, Lidia (76)       SP 3 Działdowo 2       17.0  24.0  3.50
34 Sakowski, Michał (91)       KSP Olsztyn    2       15.5  20.5  1.50
35 Jegier, Adrianna (99)       SP Dywity      2       15.0  22.0  2.00
36 Górecki, Łukasz (95)        SP Dywity      2       14.0  19.5  3.25
37 Stawicki, Michał (87)       SP 25 Olsztyn  2       13.0  18.5  3.00
38 Łaniecki, Jan (93)          PM 16 Olsztyn  2       11.5  17.5  2.75
39 Jegier, Aleksander (100)    SP Dywity      1.5     15.5  22.0  1.00
40 Marcińczyk, Andrzej (107)   SP Dywity      1.5     11.0  16.0  1.00
41 Tarnowski, Michał (83)      SP Dywity      1       19.5  27.5  0.00
42 Sobolewski, Łukasz (122)    LO II Olsztyn  0        1.5   8.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik              Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Przestrzelski, Michał       6     0:  41:W 33:W 32:W 13:W 11:W  5:W
2  Połom, Tomasz               5.5  26:W 24:W 21:W  4:D 14:W  6:D  3:D
3  Bachan, Albin               5.5   0:  38:W 29:W 20:W 15:W 14:W  2:D
4  Różewicz, Maciej      CG    5    29:W 32:W 13:W  2:D  5:L 10:W  6:D
5  Zwonaruk, Piotr       CG    5    28:W 27:W 15:W 14:L  4:W  8:W  1:L
6  Gnatowski, Kamil      CP    5    41:W 15:L 20:W 17:W 16:W  2:D  4:D
7  Bohdziewicz, Piotr    CS    5     9:L 18:W  8:L 35:W 28:W 16:W 13:W
8  Sajkowska, Magdalena        5    13:L 42:W  7:W 25:W 22:W  5:L 15:W
9  Merchel, Damian             5     7:W 13:L 24:W 16:L 27:W 26:W 14:W
10 Łaguna, Grzegorz            4.5   0:  12:W 27:W 11:D 21:W  4:L 20:W
11 Górecki, Maciej       CP    4.5  17:L 36:W 37:W 10:D 23:W  1:L 21:W
12 Połom, Patryk               4.5  25:L 10:L 39:W 36:W 32:D 22:W 26:W
13 Ejzenberg, Emil       CP    4     8:W  9:W  4:L 23:W  1:L 18:W  7:L
14 Gryszko, Przemysław   CP    4    38:W 33:W 17:W  5:W  2:L  3:L  9:L
15 Romanowska, Katarzyna DP    4    35:W  6:W  5:L 22:W  3:L 24:W  8:L
16 Zalewski, Damian      CS    4    20:L 39:W 19:W  9:W  6:L  7:L 30:W
17 Najmoła, Wiktor             4    11:W 26:W 14:L  6:L 20:L 33:W 25:W
18 Januszewski, Adrian         4    32:L  7:L 41:W 33:W 25:W 13:L 24:W
19 Szarski, Wojciech           4     0:  34:W 16:L 24:L 41:W 28:W 27:W
20 Jankiewicz, Lucyna    DG    3.5  16:W 21:D  6:L  3:L 17:W 32:W 10:L
21 Wojtunik, Maciej      CP    3.5  36:W 20:D  2:L 34:W 10:L 23:W 11:L
22 Kowalczyk, Żaneta     DP    3.5  34:W 31:W 23:D 15:L  8:L 12:L 32:W
23 Smukowski, Dawid      CG    3.5  39:W 25:W 22:D 13:L 11:L 21:L 33:W
24 Borkowska, Emilia     DP    3    37:W  2:L  9:L 19:W 29:W 15:L 18:L
25 Sławiński, Michał     CP    3    12:W 23:L 28:W  8:L 18:L 37:W 17:L
26 Modzelewski, Patryk   CG    3     2:L 17:L 36:W 30:W 37:W  9:L 12:L
27 Piotrowski, Kasper    CP    3    30:W  5:L 10:L 38:W  9:L 34:W 19:L
28 Błażejczyk, Rafał           3     5:L 30:W 25:L 41:W  7:L 19:L 34:W
29 Bulkowski, Martin     CP    3     4:L 35:W  3:L 31:W 24:L 30:L 37:W
30 Hamera, Paweł               3    27:L 28:L 40:W 26:L 31:W 29:W 16:L
31 Kiap¶nia, Piotr             3     0:W 22:L 32:L 29:L 30:L 35:W 39:W
32 Gniazdowski, Konrad   CP    2.5  18:W  4:L 31:W  1:L 12:D 20:L 22:L
33 Zielińska, Lidia      DP    2    40:W 14:L  1:L 18:L 35:W 17:L 23:L
34 Sakowski, Michał            2    22:L 19:L 42:+ 21:L 40:W 27:L 28:L
35 Jegier, Adrianna            2    15:L 29:L 38:W  7:L 33:L 31:L  0:W
36 Górecki, Łukasz             2    21:L 11:L 26:L 12:L 38:D 39:D 40:W
37 Stawicki, Michał            2    24:L 40:W 11:L 39:W 26:L 25:L 29:L
38 Łaniecki, Jan               2    14:L  3:L 35:L 27:L 36:D 40:D 41:W
39 Jegier, Aleksander          1.5  23:L 16:L 12:L 37:L  0:W 36:D 31:L
40 Marcińczyk, Andrzej         1.5  33:L 37:L 30:L  0:W 34:L 38:D 36:L
41 Tarnowski, Michał     CP    1     6:L  1:L 18:L 28:L 19:L  0:W 38:L
42 Sobolewski, Łukasz          0     0:   8:L 34:-  0:   0:   0:   0:

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra