Lista startowa - chłopcy
NR NAZWISKO_IMIĘ         DATA_UR    LIC  FED ID_FIDE ELO  TYTUŁ PZSZ KLUB                                                             GRUPA   
1  Strzemiecki Zbigniew  1993-01-19 0179 WP  1126687 2332 FM    2332 KS Pocztowiec TP SA Poznań                                       Chłopcy 
2  Tokarski Łukasz       1992-07-14 0010 KP  1129376 2152 I++   2152 KS Apator Toruń                                                  Chłopcy 
3  Kanarek Marcel        1993-02-05 0058 ZP  1126822 2130 I+    2130 Akademicki Klub Szachowy Hetman-Politechnika Koszalińska         Chłopcy 
4  Kołosowski Mateusz    1992-07-23 0130 LD  1129708 2123 I++   2123 Klub Szachowy Piątka Skierniewice                                Chłopcy 
5  Sieciechowicz Marcin  1992-03-27 0043 WP  1130170 2120 I     2120 Uczniowski Międzyszkolny Klub Szachowy Na Pięterku Poznań        Chłopcy 
6  Mucha Roman           1992-10-02 0845 MA  1128795 2090 I++   2090 Płockie Towarzystwo Szachowe Płock                               Chłopcy 
7  Klekowski Maciej      1992-09-05 0682 SL  1132717 2045 I     2045 UKS Hetman Częstochowa                                           Chłopcy 
8  Witek Tomasz          1993-02-03 0750 MA  1130056 2042 I+    2042 KS Polonia Trade Trans Warszawa                                  Chłopcy 
9  Kowalczyk Rafał       1993-01-09 0088 LD  1133853 2005 II    2005 Wieluńskie Towarzystwo Szachowe Mat Wieluń                       Chłopcy 
10 Bebel Arkadiusz       1992-10-18 0113 DS  1132679 2005 I     2005 UKS Błyskawica  Legnica                                          Chłopcy 
11 Tokarski Bartosz      1992-07-14 0011 KP  1129368 2004 I     2004 KS Apator Toruń                                                  Chłopcy 
12 Ścibior Adam          1992-02-01 0039 WP  1136801 1997 I++   1997 Uczniowski Międzyszkolny Klub Szachowy Na Pięterku Poznań        Chłopcy 
13 Janczarski Michał     1993-10-14 0198 MA  1131940 1986 I     1986 KS Polonia Trade Trans Warszawa                                  Chłopcy 
14 Matuszewski Michał    1993-01-06 0166 MA  1129775 1979 I+    1979 KS Polonia Trade Trans Warszawa                                  Chłopcy 
15 Kostański Marcin      1992-05-07 1964 PK  1140663 1977 I     1977 Uczniowski Miedzyszkolny Ośrodek Sportowy Krosno                 Chłopcy 
16 Matuszczyk Przemysław 1993-06-10 0402 SL  1132202 1976 I     1976 Miejski Klub Szachowy Rybnik                                     Chłopcy 
17 Kowalczyk Paweł       1992-08-09 0310 DS  1130641 1970 I+    1970 UKS Baszta Wałbrzych                                             Chłopcy 
18 Szumilas Piotr        1992-06-29 0107 DS  1132750 1967 I     1967 Autonomiczna Sekcja Szachowa Miedź Legnica                       Chłopcy 
19 Solnicki Michał       1993-11-30 0617 MA  1136348 1967 II+   1967 UKS Hetman Warszawa                                              Chłopcy 
20 Wodzyński Michał      1992-09-08 0081 KP  1137255 1966 I     1966 Klub Szachowy Torfarm-64 Toruń                                   Chłopcy 
21 Goluch Piotr          1992-09-28 0110 DS  1137840 1966 II+   1966 UKS SP3 Bogatynia                                                Chłopcy 
22 Mamak Wojciech        1992-09-05 0350 MA  1128493 1958 I     1958 LUKS SET Lesznowola                                              Chłopcy 
23 Siwiec Arkadiusz      1993-12-02 0764 LB  1134442 1957 I     1957 Klub Szachowy Stilon Gorzów Wielkopolski                         Chłopcy 
24 Skomiał Mateusz       1992-03-25 1937 PK  1141678 1957 II+   1957 Uczniowski Miedzyszkolny Ośrodek Sportowy Krosno                 Chłopcy 
25 Klim Kamil            1992-06-27 0556 LB  1130633 1940 I     1940 Klub Szachowy Stilon Gorzów Wielkopolski                         Chłopcy 
26 Tobolski Jakub        1992-05-08 0401 SL  1132644 1939 I     1939 Miejski Klub Szachowy Rybnik                                     Chłopcy 
27 Koziej Maciej         1993-01-20 0067 SK  1139347 1934 I     1934 UMKS Żak Kielce                                                  Chłopcy 
28 Puczyłowski Marcin    1992-03-15 0647 WM  1136330 1912 I     1912 UKS Trzydziestka Olsztyn                                         Chłopcy 
29 Szatan Rafał          1992-04-27 0132 WP  1137905 1911 I     1911 Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Hetman Konin                    Chłopcy 
30 Szybka Andrzej        1992-07-21 0900 OP  1136810 1906 II    1906 LZS Pat Ligota Dolna                                             Chłopcy 
31 Witek Paweł           1993-02-03 0751 MA  1131281 1892 I     1892 KS Polonia Trade Trans Warszawa                                  Chłopcy 
32 Duszkiewicz Marek     1992-09-27 0137 ZP  1134175 1890 I     1890 Gminny Klub Szachowy Solny Zieleniewo                            Chłopcy 
33 Śrutwa Maciej         1992-09-15 0916 OP  1132741 1886 I     1886 PUKS Rodło Opole                                                 Chłopcy 
34 Zieliński Wojciech    1993-07-01 0965 PO  1139568 1874 II+   1874 UKS Bryza Kolbudy                                                Chłopcy 
35 Barski Radosław       1993-02-12 0782 MP  1131710 1872 I     1872 UKS Hetman Koronny Trzebinia                                     Chłopcy 
36 Święch Przemysław     1993-01-26 1360 PK  1132130 1871 I     1871 Gminny Klub Szachowy Goniec Staniątki                            Chłopcy 
37 Szydełko Marcin       1993-11-17 0589 DS  1139460 1868 II+   1868 Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Zjednoczeni Ścinawka ŚredniaChłopcy 
38 Łęczycki Paweł        1993-06-19 0759 SL  1137093 1865 II+   1865 LKS Orkan Piekary Śląskie                                        Chłopcy 
39 Dudel Michał          1992-01-06 0191 PL  1130242 1858 I     1858 MUKS Stoczek 45 Białystok                                        Chłopcy 
40 Bokiej Przemysław     1993-04-22 1073 KP  1137280 1857 II+   1857 KS Łączność Bydgoszcz                                            Chłopcy 
41 Buzun Michał          1992-01-08 0007 PL  1134124 1841 I     1841 MUKS Stoczek 45 Białystok                                        Chłopcy 
42 Siąkowski Maciej      1992-03-17 1447 LD  1138642 1837 I     1837 UKS Piątka przy SP nr 5 w Łasku                                  Chłopcy 
43 Zienkiewicz Mateusz   1993-06-18 1600 MA  1136402 1818 II    1818 KS Polonia Warszawa                                              Chłopcy 
44 Wesołowski Edgar      1993-07-16 0041 WP  1138022 1725 II    1725 Uczniowski Międzyszkolny Klub Szachowy Na Pięterku Poznań        Chłopcy 
45 Urbański Piotr        1993-06-15 2113 PL  0       0    I     2000 LKS  Augustovia Augustów                                         Chłopcy 
46 Kalejta Arkadiusz     1992-04-20 0862 PL  0       0    II    1800 Uczniowski Międzyszkolny Klub Szachowy Jaćwież Suwałki           Chłopcy 
47 Ancuta Adam           1993-12-09 1281 WP  0       0    II    1800 UKS Iskra Piła                                                   Chłopcy