Ranking PZSzach Turniej A+B
Nr  Zawodnik            Grupa Ro PZSz Klub                         Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Baturo, Tomasz      A     2048    UKS Trzydziestka Olsztyn    8.0/9 1811   2091
2.  Malczyk, Jakub      S     2037    UKS Trzydziestka Olsztyn    6.5/9 1845   2005
3.  Puczyłowski, Marcin A     1986    UKS Trzydziestka Olsztyn    6.5/9 1811   1971
4.  Iwancio, Łukasz     A     1968    OKS Warmia i Mazury Olsztyn 6.0/9 1750   1870
5.  Plichta, Adam       A     1808    Mrągowia Mrągowo            5.5/9 1794   1874
6.  Baran, Dawid        B     1662    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.0/9 1707   1747
7.  Renkowski, Piotr    B     1800    OKS Warmia i Mazury Olsztyn 5.0/9 1696   1736
8.  Strzyż, Jan         S     1800    Warmia Olsztyn              5.0/9 1728   1768
9.  Górlik, Dariusz     A     1800    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.0/9 1746   1786
10. Gryglas, Marta      B     1600    MLKS Czarni Olecko          5.0/9 1593   1633
11. Grzyb, Joanna       B     1600    MLKS Czarni Olecko          3.0/9 1376   1256
12. Raźny, Paweł        B     1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.5/9 1435   1435
13. Falicki, Kacper     B     1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.5/9 1454   1534
14. Fitzermann, Adrian  A     1400    MTS Kwidzyn                 4.0/9 1636   1596 III
15. Zieniewicz, Maciej  B     1400    GIM 9 Olsztyn               4.5/9 1463   1463
16. Stawicki, Michał    B     1400    MTS Kwidzyn                 5.5/9 1451   1531
17. Raźny, Łukasz       A     1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.5/9 1523   1603 III
18. Dejna, Mirosław     S     1400    UKS Debiut Lubawa           2.5/9 1440   1280
19. Łopatka, Grzegorz   B     1200    Pałac Młodzieży Olsztyn     1.5/9 1420   1180
20. Górski, Grzegorz    B     1200    GIM 5 Olsztyn               2.0/9 1370   1170
21. Wójcik, Marta       B     1100    UKS Trzydziestka Olsztyn    2.0/9 1430   1230
22. Grzywna, Jakub      B     1000    GIM 9  Olsztyn              1.0/9 1330   1050

po 8 rundzie:
17. Raźny, Łukasz       A     1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.5/8 1514   1559 III

po 7 rundzie:
14. Fitzermann, Adrian  A     1400    MTS Kwidzyn                 4.0/7 1592   1642 III

po 6 rundzie
21. Wójcik, Marta       B     1100    UKS Trzydziestka Olsztyn    2.0/6 1329   1214 IVk

Ranking FIDE Turniej A
Nr  Zawodnik            Ro FIDE  Pkt  Oczekiw. Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Baturo, Tomasz      2048    4.0/5     3.50       5 1899   2139
2.  Malczyk, Jakub      2037    3.0/4     2.48       5 1953   2146
3.  Puczyłowski, Marcin 1986    2.5/5     3.05      -6 1905   1905
4.  Iwancio, Łukasz     1968    2.0/4     2.20      -2 1933   1933
5.  Plichta, Adam       1808    0.5/4     1.32      -8 1933   1611
6.  Baran, Dawid        1662    1.0/4     0.64       4 1944   1751
7.  Renkowski, Piotr    *       1.0/4                  1965   1772
8.  Strzyż, Jan         *       0.5/4                  1970   1648
9.  Górlik, Dariusz     *       1.5/5                  1892   1743
10. Gryglas, Marta      *       0.5/3                  1944   1671
11. Grzyb, Joanna       *       0.0/1                  1662    663
12. Raźny, Paweł        *       0.0/1                  2048   1049
13. Falicki, Kacper     *       0.0/1                  2037   1038
14. Fitzermann, Adrian  *       0.0/4                  1916    917
15. Zieniewicz, Maciej  *       0.0/2                  1815    816
16. Stawicki, Michał    *       0.0/1                  1808    809
17. Raźny, Łukasz       *       0.0/2                  1815    816
18. Dejna, Mirosław     *                                 0      0
19. Łopatka, Grzegorz   *                                 0      0
20. Górski, Grzegorz    *                                 0      0
21. Wójcik, Marta       *                                 0      0
22. Grzywna, Jakub      *                                 0      0