Ranking PZSzach Runda 6
Nr  Zawodnik                Feder Grupa Ro PZSz Klub                         Pkt   Rśr Rosiąg

1.  BATURO, Tomasz          I++   C18      2076    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.0/6 1770   1999
2.  SOWUL, Bartosz          I     C14      1028    Javena Hańcza Suwałki       4.5/6 1721   1892
3.  PUCZYŁOWSKI, Marcin     I     C16      1969    UKS Trzydziestka Olsztyn    5.0/6 1687   1915
4.  PLICHTA, Adam           II+   C18      1847    Mrągowia Mrągowo            4.5/6 1714   1885
5.  JARCZEWSKI, Marcin      II    C18      1840    MKS MDK Białystok           3.5/6 1610   1667
6.  CHILKIEWICZ, Marek      II    C18      1822    MKS MDK Białystok           4.0/6 1671   1785
7.  POŚWIATOWSKI, Michał    I     C12      1778    Javena Hańcza Suwałki       4.5/6 1684   1855
8.  GAŁASZEWSKI, Patryk     II    C14      1734    Javena Hańcza Suwałki       5.5/6 1675   1961
9.  FALICKI, Kacper         II    C16      1672    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.5/6 1600   1657
10. CHILKIEWICZ, Piotr      II    C18      1647    MKS MDK Białystok           4.5/6 1719   1891
11. WASILUK, Robert         II    C16      1683    MKS MDK Białystok           4.0/6 1675   1789
12. RENKOWSKI, Piotr        II+   C12      1622    OKS Warmia i Mazury Olsztyn 4.0/6 1599   1713
13. REZA, Wojciech          II    C14      1800    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.0/6 1625   1740
14. MOĆKUN, Dawid           II    C10      1800    Javena Hańcza Suwałki       3.5/6 1575   1633
15. HEKMAN, Dominik         II    C14      1800    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.0/6 1582   1697
16. GRYGLAS, Kamil          II    C10      1800    MLKS Czarni Olecko          4.0/6 1570   1684
17. CICHOCKA, Urszula       II+   D13      1600    Debiut GCK Giżycko          3.5/6 1620   1677
18. GRYGLAS, Marta          II+   D18      1600    MLKS Czarni Olecko          4.0/6 1627   1741
19. GNATOWSKI, Kamil        III   C14      1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    4.0/6 1554   1668
20. KORECKI, Piotr          III   C16      1600    Debiut GCK Giżycko          3.5/6 1608   1665
21. RADZEWICZ, Paweł        III   C10      1600    Javena Hańcza Suwałki       1.5/6 1362   1191
22. WÓJCIK, Mateusz         III   C12      1600    UKS Trzydziestka Olsztyn    2.5/6 1439   1382
23. ŁADA, Michał            III   C12      1600    Javena Hańcza Suwałki       3.0/6 1496   1496
24. GŁĘBOCKI, Piotr         III   C12      1600    MLKS Ostródzianka Ostróda   2.5/6 1422   1365
25. OLEKSZA, Radosław       III   C14      1600    UKS Batory Sokółka          3.5/6 1584   1641
26. ZIÓŁKOWSKI, Kacper      III   C10      1600    Debiut GCK Giżycko          2.0/6 1432   1317
27. WIERZBIŁO, Mateusz      III   C12      1600    Javena Hańcza Suwałki       3.0/6 1585   1585
28. KOZACZYŃSKA, Aleksandra III   D11      1400    UKS Batory Sokółka          2.5/6 1497   1440
29. PAŁDYNA, Natalia        III   D15      1400    Zacisze ZSO Wydminy         3.0/6 1538   1538
30. WÓJCIK, Marta           III   D18      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    2.5/6 1471   1414
31. SZULC, Michał           IV    C18      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    2.0/6 1356   1241
32. GALEWSKI, Piotr         IV    C12      1400    UKS Batory Sokółka          3.5/6 1671   1728
33. WOJTUNIK, Maciej        IV    C12      1400    UKS Trzydziestka Olsztyn    3.0/6 1511   1511
34. ŁADNY, Mateusz          IV    C14      1400    Debiut GCK Giżycko          3.0/6 1505   1505
35. RADZEWICZ, Piotr        IV    C10      1400    Javena Hańcza Suwałki       1.5/6 1502   1330
36. SMUKOWSKI, Dawid        IV    C18      1400    Pałac Młodzieży Olsztyn     2.5/6 1464   1407
37. OLSZEWSKI, Artur        IV    C12      1400    Pałac Młodzieży Olsztyn     3.0/6 1440   1440
38. MENDAK, Mateusz         IV    C10      1400    Javena Hańcza Suwałki       2.5/6 1460   1403
39. SIDABRAS, Ignas         IV    C10      1400    Wilno-Litwa                 3.0/6 1552   1552
40. MAŁKOWSKI, Robert       IV    C14      1400    Debiut GCK Giżycko          2.0/6 1375   1260
41. SIDABRAS, Jonas         IV    C10      1400    Wilno-Litwa                 3.0/6 1486   1486
42. KLIM, Bartłomiej        IV    C10      1400    UKS Batory Sokółka          1.0/6 1400   1171
43. KORECKA, Monika         IV    D18      1250    Debiut GCK Giżycko          2.0/6 1293   1179
44. GRYGIEWICZ, Łukasz      V     C12      1200    UKS Batory Sokółka          2.5/6 1514   1457 IV
45. TUR, Mariusz            V     C12      1200    UKS Batory Sokółka          2.5/6 1400   1343 IV
46. BUKO, Marcin            V     C10      1200    Debiut GCK Giżycko          1.0/6 1257   1029
47. ŁADNY, Bartłomiej       V     C10      1200    Debiut GCK Giżycko          2.0/6 1343   1229
48. DARGIEWICZ, Michał      V     C14      1200    UKS Batory Sokółka          2.0/6 1400   1286
49. SAŃKO, Marcin           b.k.  C16      1000    UKS Batory Sokółka          3.0/6 1343   1343 IV
50. NORMANTOWICZ, Marta     b.k.  D15      1000    Zacisze ZSO Wydminy         0.0/6 1236    893
51. GARDZIELEWSKI, Maciej   b.k.  C14      1000    Zacisze ZSO Wydminy         1.0/6 1314   1086
52. ŚWIATŁOWSKI, Marcel     b.k.  C10      1000    SMOL-BUD Giżycko            1.0/6 1236   1007