Turniej Przyszłych Mistrzów, Pałac Młodzieży w Olsztynie 9-10.06

Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                   Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6  

1  ZAWIŚLAK, Filip (7)        1200    5    21:1 10:1  7:1  4:0  6:1  2:1
2  CIS, Krzysztof (1)         1200    5    23:1  5:1  4:1  6:1  9:1  1:0
3  PISARCZYK, Urszula (20)    1000    5     5:0 23:1  8:1 10:1  7:1  4:1
4  MIELNIK, Daniel (5)        1200    4    17:1 13:1  2:0  1:1 11:1  3:0
5  HENNIG, Cezary (8)         1200    4     3:1  2:0 11:0 17:1 14:1  9:1
6  MĘDREK, Mateusz (6)        1200    4    19:1 11:1  9:1  2:0  1:0 10:1
7  SULIKOWSKI, Maciej (4)     1200    4    18:1 16:1  1:0 12:1  3:0 11:1
8  KREJNER, Emilia (10)       1000    4    14:1  9:0  3:0 19:1 12:1 15:1
9  SZCZECH, Szymon (3)        1200    3    15:1  8:1  6:0 13:1  2:0  5:0
10 SZACHNIEWICZ, Hubert (2)   1200    3    12:1  1:0 17:1  3:0 13:1  6:0
11 PRZYBYŁOWICZ, Bartosz (23) 1000    3    22:1  6:0  5:1 15:1  4:0  7:0
12 KARŁOWICZ, Krzysztof (14)  1000    3    10:0 21:1 20:1  7:0  8:0 16:1
13 DALIGA, Anita (21)         1000    3    24:1  4:0 16:1  9:0 10:0 17:1
14 FIEDOROWICZ, Oskar (22)    1000    3     8:0 15:= 19:= 16:1  5:0 22:1
15 ŁUPIŃSKI, Jakub (15)       1000    2.5   9:0 14:= 22:1 11:0 18:1  8:0
16 PIECZYSKI, Arkadiusz (12)  1000    2    20:1  7:0 13:0 14:0 19:1 12:0
17 KREJNER, Weronika (17)     1000    2     4:0 24:1 10:0  5:0 22:1 13:0
18 MALINOWSKA, Ewa (16)       1000    2     7:0 20:0 23:= 22:1 15:0 19:=
19 SPIWAK, Julia (18)         1000    1.5   6:0 22:= 14:=  8:0 16:0 18:=
20 SOLNICKI, Ziemowit (24)    1000    1    16:0 18:1 12:0 23:-  0:   0: 
21 DMOCHOWSKI, Alan (19)      1000    1     1:0 12:0 24:1  0:   0:   0: 
22 DOWGIERD, Michalina (11)   1000    .5   11:0 19:= 15:0 18:0 17:0 14:0
23 ĆWIRKO, Bartosz (13)       1000    .5    2:0  3:0 18:= 20:-  0:   0: 
24 PODLASKI, Jacek (9)        1000    0    13:0 17:0 21:0  0:   0:   0: 

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik              Ro PZSz Klub                      Pkt   Rśr Rosiąg

1.  CIS, Krzysztof        1200    SP 1 Barczewo            5.0/6 1171   1400 IV
2.  SZACHNIEWICZ, Hubert  1200    UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0/6 1086   1086
3.  SZCZECH, Szymon       1200    UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0/6 1114   1114
4.  SULIKOWSKI, Maciej    1200    UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0/6 1057   1171
5.  MIELNIK, Daniel       1200    Pałac Młodzieży Olsztyn  4.0/6 1086   1200
6.  MĘDREK, Mateusz       1200    SP 30 Olsztyn            4.0/6 1143   1257
7.  ZAWIŚLAK, Filip       1200    SP 2 Olsztyn             5.0/6 1171   1400 IV
8.  HENNIG, Cezary        1200    Pałac Młodzieży Olsztyn  4.0/6 1086   1200
9.  PODLASKI, Jacek       1000    SP 101 Olsztyn           0.0/3 1000    700
10. KREJNER, Emilia       1000    SP 30 Olsztyn            4.0/6 1029   1143 V
11. DOWGIERD, Michalina   1000    SP 101 Olsztyn           0.5/6 1000    714
12. PIECZYSKI, Arkadiusz  1000    UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0/6 1029    914
13. ĆWIRKO, Bartosz       1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  0.5/3 1050    850
14. KARŁOWICZ, Krzysztof  1000    SP 101 Olsztyn           3.0/6 1057   1057 V
15. ŁUPIŃSKI, Jakub       1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  2.5/6 1029    971
16. MALINOWSKA, Ewa       1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  2.0/6 1029    914
17. KREJNER, Weronika     1000    SP 30 Olsztyn            2.0/6 1086    971
18. SPIWAK, Julia         1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  1.5/6 1029    857
19. DMOCHOWSKI, Alan      1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  1.0/3 1050    950
20. PISARCZYK, Urszula    1000    Budowlani Bartoszyce     5.0/6 1114   1343 IV
21. DALIGA, Anita         1000    SP 10 Olsztyn            3.0/6 1086   1086 V
22. FIEDOROWICZ, Oskar    1000    Akces Olsztyn            3.0/6 1029   1029
23. PRZYBYŁOWICZ, Bartosz 1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  3.0/6 1114   1114 V
24. SOLNICKI, Ziemowit    1000    Pałac Młodzieży Olsztyn  1.0/3 1000    900

góra