Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2014 nastepny rok
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich w 2014 roku
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkichLiga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2013/14
liga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkichLiga szkolna województwa warmińsko-mazurskiego w szachach szybkich 2014/15
18.01 - Olsztyn; 1000-1200; wyniki;
18-19.01 - Olsztyn; 1400-1600; wyniki;

ZIMA Z SZACHAMI 2014; Olsztyn 1.02 PAŁAC MŁODZIEZY

wyniki: grupa A i B; grupa C ;

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR BURMISTRZA PASYMIA 25.01.2014"

wyniki

Ferie z Szachami 2014, Olsztyn 2-8.02

wyniki: Open ; Gr A ; Gr B ; Gr C

II Zimowy Turniej Klasyfikacyjny; Zamek w Ostródzie 1.03.2014

wyniki: przedszkolaki; uczniowie klasy 1-4

Mistrzostwa Województwa W-M SZS Szkół W Szachach Drużynowych Ostróda

wyniki: Szkoły Podstawowe Gimnazja Szkoły Ponadgimnazjalne

5.04 OSTRÓDA - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY 1200

serwis turniejowy

5.04. Działdowo Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków

wyniki: dziewczęta ; chłopcy ; reportaż ; Gratulujemy zwycięzcom:

26.04 Ostróda - TURNIEJ dla klas I-III

wyniki 

1.05 X turniej szachowy "Elblag w Europie"

wyniki;

TURNIEJ SZACHOWY z okazji Swięta 3 Maja - Nowe Miasto Lubawskie

wyniki;

3-4.05 Olsztyn - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY 1200-1400

wyniki

Wojewódzki 56 Turniej Szachowy LZS o „Złotą Wieżę 2014 Kaczory koło Ostródy ” 23-24.05

wyniki

7.06 I Mistrzostwa W Szachach Dla Przedszkolaków Miasta Olsztyna w 2014 r.

wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów 19-22.06. 2014 Olsztyn

Wyniki: D9; D11; D13+15; C9; C11; C13; C15; C17+C19

Rycerski Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Nowe Miasto Lub. 5.07.2014

wyniki

XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 24-31.07.2014

wyniki: OPEN ; szachowe nadzieje ; turniej klasyfikacyjny

TURNIEJ BŁYSKAWICZNY O PUCHAR PREZESA MLKS „OSTRÓDZIANKA” JAROSŁAWA BORZUCHOWSKIEGO Ostróda 29.07.2014

wyniki

23-24.08 Wilkasy- Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko

serwis turniejowy GP1; serwis turniejowy GP2

23-24.08 Wilkasy- Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko

serwis turniejowy turniej klasyfikacyjny

Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mragowo 25-30.08.2014

wyniki: P15 ; B- JUNIOR

I DEMO CUP Olsztyn 6-07.09

wyniki OPEN A wyniki OPEN B

Weterani Przy Szachownicy Giżycko 14.09.2014

wyniki

XVI TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR TRZECH LESZCZYGiżycko 21-23.11.2014

serwis turniejowy A; serwis turniejowy B

II DEMO CUP Olsztyn 29-30.11.2014

serwisy turniejowe: OPEN A, OPEN B

III OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W SZACHACH Olsztyn 6.12.2014

serwis turniejowy

GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY W SZACHACH INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Olsztyn 6.12.2014

serwis turniejowy

GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY W SZACHACH INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJÓW Olsztyn 6.12.2014

serwis turniejowy

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Olsztyn 6.12.2014

serwis turniejowy

XVII Kętrzynski Festiwal Szachowy 27-30.12.2014

serwisy turniejowe: OPEN A, OPEN B

Turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" Jastrzębia Góra 2014-01-27/2014-02-01

wyniki: Open ; Juniorzy do lat 14 ; Juniorzy do lat 10 ;

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 10 Jastrzębia Góra 02-09.03.2014r

serwis: dziewczęta

XXII Golubska Noc Szachowa ; 15.03/16.03.2014

serwis turniejowy;

XLIII MIstrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzacych Bydgoszcz 13-23.03.2014

wyniki;

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 16 I 18 Jastrzębia Góra 23-30.03.2014r

serwis : chłopcy 16; dziewczęta 16; chłopcy 18; dziewczęta 18

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SPAŁA 05-12.04.2014r

serwis: chłopcy 12 ; dziewczęta 12 chłopcy 14 ; dziewczęta 14

9-13.04. Pokrzywna XIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych

wyniki ;

Puchar Polski do lat 8 - Poronin 30.04-04.05

wyniki

4.05 Szachowa Majówka z Koroną Gdańsk turniej szachów szybkich - Kąty Rybackie

wyniki ;

Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" Szklarska Poręba 29.06-6.07

wyniki: Grupa A Grupa B

XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 10-16.07

wyniki: OPEN A ; OPEN B ; OPEN C ; Gr. E ; Gr. F ; Gr. G

MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival Warszawa 14-20.07

wyniki: Gr. A ; Gr. B ; Gr. C ; Gr. D

Mistrzostwa Polski Juniorów BiS Wrocław 5-8.08

serwisy turniejowe - szachy szybkie: C8; C10; C12; C14; C16; C18; D8; D10; D12; D14; D16; D18
serwisy turniejowe - szachy błyskawiczne: C8; C10; C12; C14; C16; C18; D8; D10; D12; D14; D16; D18

Wakacje z szachami Rudka 10-20.08

wyniki: Grupa A; Grupa B

50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina Polanica-Zdrój 18-26.08

wyniki: Open D; Open E; Open F

XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 Rewal 18-29.08

wyniki:
Open A Open B Open C Open D

ELIMINACJE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MA - WM DO MP MŁODZIKÓW I MP JUNIORÓW MŁODSZYCH Brok 5-10.10

serwisy turniejowe: D9, C9, D11 C11, D13, C13

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW MA+WM Brok 10-12.10

serwisy turniejowe: dziewczęta, chłopcy

Otwarte Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Szybkich 08.11.2014

wyniki

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW Karpacz 9-15.11

serwisy turniejowe: D9, C9, D11, C11, D13, C13, D15, C15, D17, C17

Turnieje zagraniczne, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

Mistrzostwa Swiata Juniorów" 20-29.09.2014 Durban, South Africa

sewisy turniejowe:
chłopcy
8; 10; 12; 14 (Igor Janik); 16; 18,;
dziewczęta
8 10 (Lidia Czarnecka); 12; 14 (Anita Daliga); 16; 18

15 OPEN INTERNACIONAL D`ECHECS de l`Indre 25-29.10.2014 CHATEAUROUX

serwis turniejowy

14th EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID 13-14.11.2014 Tallinn Estonia

serwis turniejowy B-14
poprzedni rok góra nastepny rok

AG 2015-02-10 19:40:04