Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 1992 nastepny rok


        MISTRZOSTWA OLSZTYNA

1.Hennig Tadeusz


        MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

1.Lisowski    Krzysztof 7 pkt z 9
2.Chmielinski Piotr     7
3.Daniluk     Jerzy     6
4.Sajdak      Adam      6
5.Hennig      Tadeusz   6

grało 22 szachistów systemem szwajcarskim


        DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

1.Kormoran       Ostróda 34 pkt
2.Hetman-Pionier Kętrzyn 27
3.Warmia         Olsztyn 26
4.Mrągowia       Mrągowo 24
5.Roszada        Iława   23
6.Łączność       Olsztyn 16
7.Izolacja       Nidzica 16

Punkty dla drużyny:

Kormoran   Zarębski    Cezary     10     z 12
           Lisowski    Krzysztof   8     z 12
           Migala      Andrzej     7,5   z 11

Hetman     Kiljańczyk  Paweł      10,5   z 12
           Żurawski    Mirosław    8     z 11
           Popiołek    Józef       4     z 12
           Iwanowska   Anna        5     z 12

Warmia     Lipiejko    Artur       7     z 11
           Kamiński    Piotr       7     z 11
           Błażyńska   Marzena     7     z 11
           Szczawiński Czesław     4     z  8

Mrągowia   Borys       Dariusz     8     z 12
           Olender     Krzysztof   4,5   z  5
           Chowaniec   Jarosław    6,5   z  9

Roszada    Zedlewska   Anna       10     z 11
           Laskowski   Janusz      6     z 10
           Benc        Władysław   6     z  9 

Łączność   Szyndler    Stanisław   6     z 11
           Wieczorek   Jarosław    6,5   z 10

Izolacja   Budakowska  Elżbieta    8     z  9
           Zalewski    Józef       3,5   z  9
           Zakrzewski  Ignacy      3,5   z  11          

         Klasa B:

1.Budowlani  Bartoszyce   14 pkt
2.Debiut     Lubawa       11
3.Huragan    Morąg        10
4.GOK        Samborowo    10


     DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW

1.Kormoran Ostroda   21 pkt
2.GOK      Samborowo 18
3.Debiut   Lubawa.    7

najlepsze wyniki
1 szach - Lisowski Krzysztof 8 pkt z 8   Kormoran
2 szach - Kowanda  Sławomir  3     z 6   Debiut
3 szach - Zduńczyk Szymon    7,5   z 8   Samborowo
4 szach - Rusiniak Sławomir  6,5   z 8   Samborowo
5 szach - Walska   Anna      5,5   z 6   Kormoran 


              ZŁOTA WIEŻA

1.LZS Ostróda
2.LZS Mrągowo.


                Iława 
           TURNIEJ MISTRZÓW 2000

 4.Roszada Iława
 6.GOK I   Samborowo
11.GOK II  Samborowo
13.PAX I   Iława
16.PAX II  Iława
18.SP 14   Olsztyn    (kierownik Horodyski Roman)

grało 18 drużyn

Gr A:     6.Zacharek  Michał
          7.Szymczak  Marek.

Gr B:     1.Kuban     Emilia
          8.Walska    Anna.

Gr C:     5.Zedlewski Marcin.

Gr D: 9-14.Dąbrowski  Paweł
           Dąbrowski  Mateusz

Grało łącznie 89 młodzików !!
nalmlodszy - Dąbrowski Mateusz, ktory tez dostal nagrode Fair Play.
Kierownik: Karwowski Zygmunt


            Biała Podlaska
       MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW U -10

7.Miśta Aleksander

grało 22 młodzików. 


          BŁYSKAWICZNY

1.Golon       Piotr    12 pkt z 14
2.Krzywicki   Dariusz  12
3.Kilanowski  Marek    11,5
4.Hennig      Tadeusz  10,5
5.Daniluk     Jerzy     9
6.Probola     Grzegorz  9


           KORESPONDENCYJNE

     Turniej Tematyczny Orang Utan - Niemcy

1.Sternik Ryszard 6 pkt z 6

poprzedni rok góra nastepny rok