KALENDARZ IMPREZ SZACHOWYCH

2015 poprzedni rok
| styczeń | luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień |
Terminy niektórych imprez mogą ulec zmianie, dotyczy to w szczególności turniejów, przy których nie jest podany komunikat.
styczeń 2015
LIGA SZKOLNA 15' 10-11.01 Olsztyn
LIGA SZKOLNA 15' 17.01 Ostróda
Ferie z szachami 90'+30" 26.01-31.01 Olsztyn
luty 2015
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" 90'+30" 01.02-07.02 Jastrzębia Góra
ZIMA Z SZACHAMI" 15' 03.02 Olsztyn
turniej klasyfikacyjny Turniej klasyfikacyjny V i IV kat 30' 07.02 Ostróda
turniej klasyfikacyjny Turniej klasyfikacyjny III i II kat 60' 07-08.02 Ostróda
LIGA SZKOLNA 15' 14-15.02 Olsztyn
LIGA SZKOLNA 15' 21.02 Ostróda
XVI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE 15' 22.02 Olsztyn
marzec 2015
kwiecień 2015
maj 2015
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 7 30' 30-31.05 Olecko
czerwiec 2015
Mistrzostwa Województwa Juniorów 10-19 lat 60'+30" 4-7.06 Klewki
Mistrzostwa Polski do 6 lat P30 5-7.06 Suchedniów
Rodzinny Turniej Szachowy komunikat P10 13.06 Olsztyn
Giżyckie Spotkania Szachowe o Puchar Burmistrza serwis turniejowy P15 13.06 Giżycko
OTSz o Puchar Wójta serwis turniejowy P15 14.06 Rozogi
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach błyskawicznych 20-21.06 Lublin
IV DEMO CAP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199) serwis turniejowy 60'+30" 20-21.06 Olsztyn
IV DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400) serwis turniejowy 30'+30" 20-21.06 Olsztyn
IV DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1800) serwis turniejowy P60 20-21.06 Olsztyn
Szachowe Dni Elbląga 2015 - mistrzostwa Elbląga P5 27.06 Elbląg
Szachowe Dni Elbląga 2015 - mistrzostwa Elbląga P15 28.06 Elbląg
XVII Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego serwis turniejowy P15 28.06 Mrągowo
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 90'+30" 28.06-5.07 Ostróda
lipiec 2015
XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 90'+30" 10-16.07 Kowalewo Pomorskie
turniej klasyfikacyjny o Puchar Wójta gminy Wydminy P60 18-19.07 Wydminy
o Puchar Wójta gminy Wydminy P15 18.07 Wydminy
o Puchar Wójta gminy Wydminy P15 19.07 Wydminy
XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA serwis turniejowy P15 26.07 Biskupiec
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015 OPEN A FIDE 90'+30" 28.07-2.08 Mrągowo
turniej klasyfikacyjny TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015 OPEN B Junior P90 28.07-2.08 Mrągowo
sierpień 2015
39th World Chess Solving Championship 1-8.08 Ostróda
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 6-9.08 Katowice
European Amateur Chess Championship 2015 8-17.08 Kowno (Litwa))
Wakazje z Szachami 10-20.08 Łancut
turniej klasyfikacyjny TSz o Puchar Wojta Gminy Giżycko - klasyfikacyjny P60 15-16.08 Wilkasy
TSz o Puchar Wojta Gminy Giżycko-GP1 P15 15.08 Wilkasy
TSz o Puchar Wojta Gminy Giżycko-GP2 P15 16.08 Wilkasy
wrzesień 2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski: II Liga 5-13.09 Jastrzębia Góra
V DEMO CAP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199) 60'+30" 12-13.09 Olsztyn
V DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400) 30'+30" 12-13.09 Olsztyn
V DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1800) P60 12-13.09 Olsztyn
o Puchar Króla Puszczy Piskiej P15 20.09 Ruciane-Nida
WETERANI PRZY SZACHOWNICY serwis turniejowy P15 27.09 Giżycko
październik 2015
Eliminacje do OOM i MPM'2016(MA+WM) 60+30" 11-16.10 Bęsia
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików(MA+WM) 16-18.10 Bęsia
listopad 2015
LIGA SZKOLNA 15' 7.11 Ostróda
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 90'+30"na ruch 8-14.11 Szklarska Poręba
Turniej z Okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodleglosci 10'+5"na ruch 11.11 Łomża
VIII Elbląski Turniej Szachowy Dzień Niepodległości 15' 11.11 Elbląg
IV OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ 15' 14.11 Olsztyn
TK na V i IV kategorię 30' 14.11 Ostróda
TK na III i II kategorię 60' 14-15.11 Ostróda
VI DEMO CUP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199) 60'+30" 21-22.11 Olsztyn
VI DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400) 30'+30" 21-22.11 Olsztyn
VI DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400) P'60 21-22.11 Olsztyn
Szkolenie z IM Zbigniewem Szymczakiem 28.11 Biskupiec
LIGA SZKOLNA 15' 28-29.11 Olsztyn
O Puchar Burmistrza 15' 29.11 Węgorzewo
grudzień 2015
Turniej Mikołajkowy 5.12 Olsztyn
Szachiści graja dla Polonii - Turniej Mikołajkowy P'7 6.12 Olsztyn
LIGA SZKOLNA 15' 12.12 Ostróda
Finał GP województwa 15' 13.12 Giżycko
LIGA SZKOLNA 15' 19-20.12 Olsztyn
Kętrzyński Festiwal Szachowy 27-30.12 Kętrzyn
* - do potwierdzenia lub ustalenia

inne kalendarze

Kalendarz Rafała
Kalendarz na stronie Polskiego Związku Szachowego
Kalendarz FIDE
Kalendarz ECU
International Chess Calendar - czeski
International Chess Calendar - Harmen Jonkman's

góra