KALENDARZ IMPREZ SZACHOWYCH

poprzedni rok 2017 poprzedni rok
| styczeń | luty | marzec | kwiecień |maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień |
Terminy niektórych imprez mogą ulec zmianie, dotyczy to w szczególności turniejów, przy których nie jest podany komunikat.
styczeń 2017
TK 1000-1100 P'30 6.01 Olsztyn
TK 1200-1400 P'60 6-7.01 Olsztyn
TK 1600-1700 P'60 6-7.01 Olsztyn
WZD - sprawozdawcze 8.01 Barczewo
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2017 10'+5" 8.01 Zgierz
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 9-15.01 Poronin
Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży
pod patronatem posła na Sejm Rzeczypospolitej Janusza Cichonia
P'10 14.01 Olsztyn
Liga Szkolna P'15 14.01 Ostróda
25 finał WOŚP P'15 15.01 Ruciane-Nida
Szalony Krasnolud z Serduszkiem 2017 P'10 15.01 Olsztyn
Liga Szkolna Szalonego Krasnoluda P'15 21-22.01 Olsztyn
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 21-22.01 Olsztyn
Zima z Szachami 2017 28.01 Olsztyn
Ferie z Szachami 2017 60'+30" 30.01-4.02 Olsztyn
luty 2017
XVIII TSz O puchar Dyrektora SP nr 30 10'+5" 5.02 Olsztyn
Liga Szkolna Szalonego Krasnoluda P'15 11-12.02 Olsztyn
Liga Szkolna P'15 11.02 Ostróda
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE 10'+5" 12.02 Uzdowo
Wojewódzki Kurs Sędziowski 18-19.02 Ostróda
TK 1000-1100 P'30 25.02 Ostróda
TK 1200-1400 P'60 25-26.02 Ostróda
TK 1600-1700 P'60 25-26.02 Ostróda
FIDE 5-rundowy 60'+30" 25-26.02 Ostróda
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 25-26.02 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 25.02-5.03 Karpacz
marzec 2017
Liga Szkolna P'15 11.03 Ostróda
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 11-12.03 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 lat 12-19.03 Ustroń
Liga Szkolna Szalonego Krasnoluda P'15 18-19.03 Olsztyn
10'+5" 26.03 Orzysz
kwiecień 2017
Wiosene GP Szalonego Krasnoluda P'15 1.04 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 1.04 Barczewo
TK 1400-1600 P'60 1-2.04 Barczewo
Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE 60'+30" 1-2.04 Barczewo
Mistrzostwa Świata Amatorów 1-9.04 Spoleto
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych 90'+30" 1-8.04 Drzonków
Indywidualne Mistrzostwa Województwa dzieci do 7 lat P'15 8.04 Olsztyn
II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga 10'+5" 9.04 Morąg
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół 20-23.04 Chrusty
Szkolne Mistrzostwa Świata 21-30.04 Iasi
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 22-23.04 Olsztyn
Liga Szkolna Szalonego Krasnoluda P'15 22-23.04 Olsztyn
1000-1100 P30 29.04 Olsztyn
1800-1900 60'+30"na ruch 29.04, 1-3.05 Olsztyn
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY 10'+5" 30.04 Nidzica
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 30.04-3.05
maj 2017
1200-1400 P60 1-2.05 Olsztyn
1600-1700 P60 2-3.05 Olsztyn
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół EpSwS (klasy 1-3) 4-7.05
XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS 10'+5" 6.05 Olsztyn
Złota Wieża Wojewódzka P'25 7.05 Biskupiec
Liga Szkolna Szalonego Krasnoluda P'15 13-14.05 Olsztyn
czerwiec 2017
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej Finałowy 2.06 Warszawa
Otwarte Rodzinne Mistrzostwa Olsztyna w Szachach P15 3.06 Olsztyn
GP Szalonego Krasnoluda - Letni turniej szachowy 10.06 Olsztyn
III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi 10'+5" 11.06 Rozogi
Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Emanuela Laskera 90'/40 + 30' + 30" na ruch 12-20.07 Gorzów Wlk.
IMWJ do 9, 11, 13, 15, 17, 19 lat 15-18.06 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 6 i 7 16-18.06 Poronin
XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU
Zgrupowanie KWJ
90'+30" na ruch" 25.06-4.07 Łazy
lipiec 2017
Memoriał Józefa Babiaka P15 1.07 Ostróda
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA 10'+5" 8.07 Barczewo
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo
Zgrupowanie KWM i KWJ
90'+30" na ruch" 10-16.07 Kowlewo Pomorskie
Giżyckie Spotkania szachowe 2017 P'15 16.07 Giżycko
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 22-30.07
10'+5" 23.07 Morąg
MTSz o Puchar Burmistrza Ruciane-Nida 2017 10'+5" 29.07 Ruciane-Nida
XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA 10'+5" 30.07 Biskupiec
sierpień 2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 6-9.08 Wrocław
XIX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG 15' 6.08 Mrągowo
Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 A-OPEN 90'+30" na ruch 7-12.08 Mrągowo
Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 B-Junior P'90 7-12.08 Mrągowo
Wakacje z Szachami 7-17.08
Mistrzostwa Europy Seniorów 50+, 65+ 11-21.08 Barcelona
XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY OSTRÓDA 2017 90'+30" na ruch 14-21.08 Ostróda
Drużynowe Mistrzostwa Europy 16-24.08 Iwonicz
Mistrzostwa Świata Juniorów 8,10,12 21-30.08 Pacos de Caldas
Brazylia
Olsztyński Festiwal Szachowy 90'+30" na ruch 21-27.08 Olsztyn
wrzesień 2017
Festiwal Szachowy Wilkasy 2017 - TK1 P'60 2-3.09 Wilkasy
Festiwal Szachowy Wilkasy 2017 - GP1 P'15 2.09 Wilkasy
Festiwal Szachowy Wilkasy 2017 - GP2 P'15 3.09 Wilkasy
Drużynowe Mistrzostwa Polski: I i II Liga 2-10.09
European Youth Chess Championship 4-15.09 Rumunia
Misrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM 8-10.09 Bęsia
Mistrzostwa Świata Juniorów 14,16,18 16-27.09 Montevideo
Urugwaj
Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM i OOM (MA+WM) 18-23.09
Bęsia
WETERANI PRZY SZACHOWNICY P'15 24.09 Giżycko
październik 2017
Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda P'15 7.10 Olsztyn
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 14-15.10 Olsztyn
Szkolna Liga Szachowa P'15 21.10 Ostróda
GP Szalonego Krasnoluda - Jesienny TSz P'10 21.10 Olsztyn
Igrzyska Szkolne w Szachach 22-28.10
listopad 2017
II TSz dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Kuratora Oświaty P15 4.11 Olsztyn
660 lecie miasta Kętrzyn 10'+5" 11.11 Kętrzyn
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 11-17.11
World Junior and Girls U20 Chess Championship 12-26.11 Włochy
Szkolna Liga Szachowa P'15 18.11 Ostróda
Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda P'15 18.11 Olsztyn
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 18-19.11 Olsztyn
TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa P'15 19.11 Węgorzewo
grudzień 2017
GP Szalonego Krasnoluda - Mikołajkowy TSz P'10 2.12 Olsztyn
Szkolna Liga Szachowa P'15 9.12 Ostróda
Liga Szkolna - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna P'15 9-10.12 Olsztyn
Finał GP 2017 10'+5" 10.12 Kętrzyn
World Youth U16 Chess Olympiad 2017 10.12 Indie
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 14-18.12 Katowice
Kętrzyński Festiwal Szachowy 27-30.12 Kętrzyn
* - do potwierdzenia lub ustalenia

inne kalendarze

Kalendarz Rafała
Komunikaty turniejowe
Kalendarz FIDE
Kalendarz ECU
International Chess Calendar - czeski
International Chess Calendar - Harmen Jonkman's

góra

Ostania aktualizacja AG: 2017-06-22 13:53:26